8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Opowiedz mi bajkę" (Fot. CBS All Access)

Zwiastun 2. sezonu "Opowiedz mi bajkę". "Geniusz" znalazł swoją Arethę Franklin. Pozew zbiorowy przeciwko szkole Jamesa Franco. A oprócz tego "Ulica Sezamkowa", "Batwoman" i nie tylko.

1. Opowiedz mi bajkę – zwiastun 2. sezonu

"Opowiedz mi bajkę" w 2. sezonie zaprasza do Nashville, gdzie rozegra się współczesna historia inspirowana "Śpiącą królewną", "Kopciuszkiem" i "Piękną i Bestią".

2. Geniusz znalazł swoją Arethę Franklin

Cynthia Erivo zagra Arethę Franklin w 3. sezonie "Geniusza". W serialu usłyszymy "I Never Loved a Man (The Way I Love You)", "Chain of Fools", "Don’t Play That Song", "Since You’ve Been Gone", "Baby I Love You" i inne utwory Franklin. Większość wykona Erivo, laureatka nagrody Tony za "The Color Purple".

3. HBO Max zgarnia Ulicę Sezamkową

"Ulica Sezamkowa" przeniesie się od wiosny z HBO do HBO Max. Platforma złożyła zamówienie na pięć nowych sezonów, po 35 odcinków każdy.

4. Florida Girls z zamówieniem na 2. sezon

Stacja Pop zamówiła 2. sezon komedii "Florida Girls".

5. Pozew przeciwko szkole Jamesa Franco

James Franco i pozostali właściciele zamkniętej już szkoły aktorskiej, gdzie miało dochodzić do molestowania seksualnego, zostali pozwani przez byłe studentki. Jak czytamy w pozwie, popełnili oni "rażące krzywdy wobec setek studentów aktorstwa", w tym molestowanie seksualne, dyskryminację ze względu na płeć i oszustwa.

6. Colton Haynes w finałowym sezonie Arrow

Colton Haynes zagra w 8. serii "Arrow", ale nie będzie już w stałej obsadzie.

7. Joel McHale w finałowej serii Will & Grace

Joel McHale pojawi się w finałowej serii "Will & Grace" jako potencjalny chłopak jednej z głównych postaci. Spoiler pod linkiem.

8. Złoczyńcy z Batwoman na zdjęciach

Gabriel Mann ("Zemsta") pojawi się w Batwoman w roli Tommy'ego Elliota, czyli komiksowego złoczyńcy znanego jako Hush. Z kolei Rachel Matthews zagra złodziejkę Magpie.

Batwoman serial

Batwoman serial

Batwoman serial

REKLAMA