"Szkoła dla elity" wróci z 3. sezonem w 2020 roku! Poznajcie nowych bohaterów serialu Netfliksa

"Szkoła dla elity" (Fot. Netflix)

Netflix zaprasza na kolejny semestr w "Szkole dla elity". Zdjęcia do 3. sezonu hiszpańskiego hitu platformy już się zakończyły. Premiera w 2020 roku.

Netflix nie zwlekał z produkcją kolejnego sezonu swojego hitu "Szkoła dla elity". Choć 2. seria zadebiutowała na platformie zaledwie miesiąc temu, zdjęcia do kolejnego sezonu już zostały zakończone. Hiszpański serial o nastolatkach z liceum dla najbogatszych Las Encinas wróci z nowymi odcinkami w 2020 roku.

Szkoła dla elity – sezon 3. w 2020 roku

Informację o 3. sezonie podała Ester Expósito grająca w serialu Carlę. W filmiku zaprezentowanym przez Netflix na Twitterze, aktorka przedstawiła dodatkowo dwójkę nowych aktorów, którzy zasilą szeregi uczniów Las Encinas w nadchodzącym sezonie:

Netflix wypuścił przy okazji pierwsze zdjęcia z 3. sezonu, na którym można bliżej przyjrzeć się nowym członkom obsady. Leïti Sène zagra w nowej serii Yeraya, natomiast Sergio Momo Malicka. Szczegóły dotyczące ich roli pozostają na razie owiane tajemnicą, na której rozwiązanie będziemy musieli poczekać do następnego roku.

szkoła dla elity sezon 3

szkoła dla elity sezon 3

Szkoła dla elity dostępna jest na Netfliksie

REKLAMA