10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" z 11. sezonem, wraca Lauren Cohan. Pełny zwiastun "Star Trek: Picard" i zapowiedź powrotu "Star Trek: Discovery". Zwiastuny "The Expanse" i "Zagubionych w kosmosie" – prosto z Comic-Conu w Nowym Jorku!

1. The Walking Dead z 11. sezonem, wraca Maggie

Showrunnerka Angela Kang potwierdziła na Comic-Conie w Nowym Jorku, że telewizja AMC zamówiła 11. sezon "The Walking Dead". Na panelu była obecna Lauren Cohan, która ogłosiła swój powrót do stałej obsady serialu.

2. Zwiastun nowego spin-offu The Walking Dead

Trzeci serial ze świata "The Walking Dead", opowiadający o młodych ludziach, którzy wychowywali się już po apokalipsie, zadebiutuje wiosną 2020 roku. Na nowojorskim Comic-Conie zaprezentowany został zwiastun.

3. Star Trek: Picard – pełny zwiastun serialu

"Star Trek: Picard" ma już zwiastun i datę premiery. Nowy serial ze znajomymi bohaterami – oprócz Picarda wrócą m.in. Data, Siedem z Dziewięciu, Will Riker i Troi – wystartuje w USA 23 stycznia na CBS All Access. Europejska premiera dzień później na Amazon Prime Video.

4. Star Trek: Discovery skacze w przyszłość

Podczas nowojorskiego Comic-Conu pojawił się zwiastun 3. sezonu "Star Trek: Discovery". Ogłoszono przeskok czasowy o 930 lata, a także nową postać w obsadzie: David Ayala ("Supergirl") zagra Clevelanda Bookera zwanego Bookiem.

5. Zagubieni w kosmosie – zwiastun 2. sezonu

"Zagubieni w kosmosie" wracają 24 grudnia z 2. sezonem, w którym rodzina Robinsonów będzie szukać zaginionego robota. Do obsady dołączy JJ Feild ("Turn Up Charlie"), który zagra Bena Adlera, naukowca zajmującego się zaawansowanymi systemami i sztuczną inteligencją.

6. Tylko jeden sezon Watchmen?

Damon Lindelof, twórca telewizyjnej wersji "Watchmen", powiedział, że 2. sezon wcale nie jest pewny. Serial może zakończyć się po jednym sezonie, wszystko będzie zależeć od tego, czy zdobędzie publiczność. A jeśli faktycznie zakończy się po jednym sezonie, widzowie nie zostaną bez odpowiedzi. Najważniejsze tajemnice mają zostać wyjaśnione w dziewięciu odcinkach.

7. The Expanse – zwiastun 4. sezonu

Na Comic-Conie w Nowym Jorku zaprezentowano także zapowiedź 4. sezonu "The Expanse". Serial został przejęty przez Amazona, premiera nowych odcinków, w których bohaterowie będą odkrywać nowe światy z pomocą tajemniczego pierścienia, planowana jest na 13 grudnia.

8. Rachel Brosnahan w horrorze platformy Quibi

Rachel Brosnahan, a także Travis Fimmel, Christina Ricci, Jacob Batalon, Ming-Na Wen, Taissa Farmiga, Asa Butterfield, John Marshall Jones i Ron Livingston pojawią się w "50 States of Fright". To antologia grozy platformy Quibi, która sięgnie po legendy miejskie z różnych stanów.

9. Bernadette Peters w serialu Katy Keene

Broadwayowska gwiazda Bernadette Peters pojawi się w "Katy Keene" w roli mentorki i przybranej matki Pepper Smith, przyjaciółki Katy.

10. Data premiery serialu Harley Quinn

"Harley Quinn", niegrzeczna kreskówka z Kaley Cuoco w roli głównej, wystartuje 29 listopada na platformie DC Universe.

REKLAMA