8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Snowpiercer" (Fot. TNT)

Animowany zwiastun serialu "Snowpiercer". Zapowiedź 2. sezonu "Manifestu". Obsada 2. sezonu "Cudotwórców". "World on Fire" w listopadzie w Epic Drama. A oprócz tego "Roswell", "Shameless" i nie tylko.

1. Snowpiercer – animowany zwiastun serialu

"Snowpiercer" ma nadjechać wiosną 2020 roku, a na nowojorskim Comic-Conie pojawił się nietypowy zwiastun, który przedstawia pokrótce, o co będzie chodzić w postapokaliptycznym serialu z pociągiem pędzącym przez mrozy w roli głównej.

2. Manifest – zwiastun 2. sezonu

Na nowojorskim Comic-Conie pojawił się zwiastun 2. sezonu serialu "Manifest", który znajdziecie w HBO GO pod tytułem "Turbulencje". Serial wraca wiosną, do obsady dołączyli Leah Gibson ("Jessica Jones") w roli barmanki w knajpie, do której przychodzą X'erzy; Carl Lundstedt ("Cloak & Dagger") w roli jej brata, a także Yasha Jackson ("Blue Bloods") jako dziekan uniwersytetu i zarazem była dziewczyna Bena.

3. Jason Behr w obsadzie nowego Roswell

Jason Behr, czyli Max Evans z oryginalnego "Roswell", dołączył do obsady "Roswell w Nowym Meksyku". Zagra postać mającą głębokie powiązania z historią miasteczka. W serialu pojawi się także Gaius Charles (Smash Williams z "Friday Night Lights"), którego zobaczymy w roli lokalnego farmera z silnym kompasem moralnym.

4. Smoczy Książę wróci w listopadzie

3. sezon animowanego serialu Netfliksa wystartuje 22 listopada.

5. World on Fire w listopadzie w Epic Drama

Serial BBC "World on Fire" o II wojnie światowej (w polskiej wersji "Świat w ogniu: Początki") wystartuje 10 listopada o godzinie 21:30 na kanale Epic Drama. W obsadzie m.in. Sean Bean, Helen Hunt, a także Zofia Wichłacz, Borys Szyc i Tomasz Kot.

6. Cudotwórcy – obsada 2. sezonu serialu

Tony Cavalero ("The Righteous Gemstones"), Jessica Lowe ("Wrecked"), Peter Serafinowicz ("The Tick") i Jamie Demetriou ("Fleabag") dołączyli do obsady 2. sezonu "Cudotwórców", którego akcja będzie dziać się w średniowieczu. 1. sezon możecie oglądać na TNT w poniedziałki o godz. 21:30.

7. Nowe twarze w 10. sezonie Shameless

Mary Kay Place pojawi się w "Shameless" w roli irytująco miłej cioci Tami, z kolei znana z "Orange Is the New Black" Elizabeth Rodriguez zagra femme fatale, którą spotka Frank.

8. Lisa Cholodenko wyreżyseruje remake Rity

Lisa Cholodenko będzie reżyserką pilota amerykańskiej wersji "Rity", w której główną rolę zagra Lena Headey.

REKLAMA