10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Prodigal Son" (Fot. FOX)

"Prodigal Son" z zamówieniem na pełny sezon. "Search Party" przenosi się na HBO Max. Nowy spin-off "The Walking Dead" na Amazonie. A oprócz tego "Devs", "Chirurdzy", "Line of Duty" i nie tylko.

1. Prodigal Son z zamówieniem na pełny sezon

Telewizja FOX zamówiła dodatkowe 9 odcinków "Prodigal Son", co oznacza, że zostanie wyemitowany pełny 22-odcinkowy sezon. To pierwszy serial telewizji ogólnodostępnej, który dostał zamówienie tej jesieni.

2. Które seriale mają szanse na pełny sezon?

Z wyliczeń opublikowanych przez TVLine wynika, że "Prodigal Son" to nowość telewizji ogólnodostępnej, która ma najlepszą oglądalność. Tylko trochę słabiej wypada "Stumptown", a dalej mamy "Emergence", "Mixed-ish" i "Evil".

3. Search Party przenosi się na HBO Max

"Search Party" dostało zamówienie na 4. sezon, choć wciąż jeszcze czekamy na trzeci. Serial powróci wiosną 2020 roku i będzie emitowany już nie przez TBS, a platformę HBO Max.

4. Michiel Huisman w serialu HBO Max

Michiel Huisman dołączył do obsady "The Flight Attendant", czyli serialu z Kaley Cuoco w roli głównej. Zagra biznesmena, który ma pecha w Bangkoku i kończy w towarzystwie stewardessy granej przez Cuoco.

5. Devs – teaser nowego serialu FX

"Devs" to nowy serial science telewizji FX. Bohaterką będzie Lily Chan (Sonoya Mizuno), programistka pracująca dla korporacji Amaya, która podejrzewa, że śmierć jej chłopaka to nie samobójstwo. Dziewczyna rozpoczyna własne śledztwo i tak trafia do Foresta (Nick Offerman), prezesa Amayi, poznaje tajemniczy oddział Devs i odkrywa spisek z nową technologią w roli głównej. Serial tworzy Alex Garland ("Ex Machina", "Anihilacja"). Premiera wiosną 2020 roku.

6. Nowy spin-off The Walking Dead na Amazonie

Europejscy widzowie obejrzą nowy spin-off "The Walking Dead" opowiadający o młodych ludziach, którzy wychowali się już po apokalipsie, na platformie Amazon.

7. Kiedy będzie 6. sezon Line of Duty?

Jed Mercurio, twórca "Line of Duty", mówi, że 6. sezon powinniśmy zobaczyć w 2020 roku.

8. Czarodziejki w nowym odcinku Chirurgów

Holly Marie Combs i Alyssa Milano pojawią się gościnnie w "Chirurgach" i oczywiście zagrają siostry.

9. Richa Shukla w serialu Mindy Kaling

Richa Shukla dołączyła do stałej obsady "Never Have I Ever", komedii Mindy Kaling o dorastaniu, zainspirowanej jej własnym dzieciństwem. Shukla zagra pochodzącą z Indii kuzynkę głównej bohaterki, która robi doktorat na Caltech.

10. Kolejni aktorzy w reboocie serialu Ich pięcioro

Do obsady "Party of Five" telewizji Freeform dołączyli Garcia ("Opowieści z San Francisco") i Sol Rodriguez ("Devious Maids").

REKLAMA