Tom Ellis wrzucił uroczy filmik z planu 5. sezonu "Lucyfera". Czyżby szykowała się akcja z tym duetem?

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Co słychać na planie 5. sezonu "Lucyfera"? Tom Ellis właśnie wrzucił filmik, na którym towarzyszy mu jedna z uroczych bohaterek serialu o czarującym diable.

Praca na planie piątego i zarazem ostatniego sezonu "Lucyfera" wre i na szczęście nie jest ściśle tajna. Tom Ellis co chwilę wrzuca na Instagram zdjęcia z planu. W tyle nie zostają również twórcy serialu, którzy regularnie publikują tytułowe strony nowych odcinków. Biorąc pod uwagę, że ich nazwy są zaczerpnięte z kwestii, które później pojawiają się na ekranie, jest to wskazówka dla głodnych spoilerów widzów. Co nowego ujawnił Ellis?

Lucyfer – Tom Ellis i serialowa Trixie na planie

Od momentu, w którym po raz ostatni widzieliśmy Lucyfera w towarzystwie Trixie, córki pani detektyw Chloe Decker i Dana Espinozy, minęła chwila czasu. Dziewczynka po raz ostatni pojawiła się w 7. odcinku 4. sezonu, co może jest i dobrą wiadomością, zważając na to, że w końcowych odcinkach najnowszej części serialu z czeluści piekła wydostały się demony.

Tom Ellis pochwalił się na swoim Instagramie nowym nagraniem ze Scarlett Estevez odgrywającą rolę dziewczynki. Wideo oznacza jedno – fani Lucka dostaną więcej tego uroczego duetu.

Przypomnijmy, ostatni sezon produkcji zakończyła scena, na którą bardzo czekali widzowie. Jednak moment, w którym Chloe wyznaje miłość Lucyferowi, obraca się w chwilę jego powrotu do piekła. Właśnie do tej krainy mroku i śmierci zabiorą nas twórcy serialu w jego ostatnim, piątym sezonie.

Wiemy również, że premierowy odcinek finałowej odsłony Lucka będzie naprawdę smutny i można domyślać się, że takie jest również rozstanie czarującego diabła z panią detektyw. Shorwunnerzy zdradzili także tytuły drugiego i trzeciego odcinka 5. sezonu. Dodajmy, że został on wydłużony do 16 odcinków.

Lucyfer wróci z 5. sezonem w 2020 roku