6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"South Park" (Fot. Comedy Central)

"South Park" zbanowany w Chinach. "All American" dostaje więcej odcinków. Nowe twarze w obsadzie "Amerykańskich bogów". A oprócz tego "This Is Us", One Chicago i nie tylko.

1. South Park zakazany w Chinach

Chińskie władze zakazały pokazywania serialu "South Park" po odcinku "Band in China", w którym zasugerowano, że amerykańska popkultura dostosowuje się do chińskiej cenzury, i porównano prezydenta Xi Jinpinga do (zakazanego w Chinach już wcześniej) Kubusia Puchatka. Twórcy napisali w odpowiedzi prześmiewcze "przeprosiny", w których oberwało się także NBA.

Tak jak NBA z radością witamy chińskich cenzorów w naszych domach i sercach. My też kochamy pieniądze bardziej niż wolność i demokrację. Xi w ogóle nie wygląda jak Kubuś Puchatek. Obejrzyjcie nasz 300. odcinek w środę! Niech żyje Komunistyczna Partia Chin! Oby tegoroczny jesienny festiwal sorga był obfity! Między nami w porządku, Chiny?

2. All American dostaje więcej odcinków

"All American" powrócił z 2. sezonem i na dzień dobry wzrosła mu oglądalność. W efekcie telewizja CW zamówiła dodatkowe trzy odcinki. To oznacza, że 2. sezon będzie liczył 16 odcinków.

3. Marvel's Helstrom – znamy obsadę serialu

Tom Austen ("The Royals") i Sydney Lemmon ("Fear the Walking Dead") zagrają rodzeństwo Daimona i Anę Helstromów, podczas gdy Elizabeth Marvel ("Homeland") wcieli się w ich matkę w "Marvel's Helstrom". W obsadzie serialu zamówionego przez Hulu są także Ariana Guerra ("Raising Dion"), Robert Wisdom ("Gracze"), June Carryl ("Mindhunter") i Alain Uy ("Detektyw").

4. Nowe twarze w obsadzie Amerykańskich bogów

Do obsady "Amerykańskich bogów" dołączyły Ashley Reyes (broadwayowskie "The Play That Goes Wrong") i Herizen Guardiola ("The Get Down"). Reyes zagra w 3. sezonie Cordelię, inteligentną buntowniczkę, która zrezygnowała ze studiów i miała problem z długiem studenckim, dopóki Pan Wednesday nie pojawił się w jej życiu. Teraz pomaga mu z "technologicznymi rzeczami", nie zdając sobie sprawy, że znalazła się w środku wojny bogów. Guardiola wcieli się Oshun, boginię miłości, czystości i płodności.

5. Awans w obsadzie This Is Us

Asante Blackk, czyli serialowy Malik z "This Is Us" został awansowany do stałej obsady, ale dopiero od 4. sezonu.

6. One Chicago – zapowiedź crossovera

Bohaterowie chicagowskich seriali Dicka Wolfa spotkają się w crossoverze, który NBC pokaże 16 października. Wszystko zacznie się od odkrycia zabójczej bakterii w "Chicago Fire", co oznacza pełne ręce roboty dla bohaterów "Chicago Med".

REKLAMA