5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gotowe na wszystko" (Fot. ABC)

Ricardo Chavira z "Gotowych na wszystko" krytykuje wyrok w sprawie Felicity Huffman. Zwiastun "Wiedźmina" pod koniec października. David Oyelowo w pilocie serialu Showtime. A oprócz tego "Queer Eye" i nie tylko.

1. Ricardo Chavira o wyroku ws. Felicity Huffman

Ricardo Chavira, czyli Carlos Solis z "Gotowych na wszystko", skrytykował wyrok w sprawie Felicity Huffman, a dokładniej to, że aktorka wmieszana w skandal z kupowaniem miejsc na studiach idzie do więzienia tylko na 14 dni. Według jej byłego kolegi z planu to mała kara i dowód na uprzywilejowanie białych osób w USA, czyli coś, co oglądał przez osiem lat na planie "Gotowych na wszystko".

2. Michael Raymond-James w Prodigal Son

Michael Raymond-James ("Opowiedz mi bajkę") dostał rolę powracającą w serialu "Prodigal Son". Zagra dawnego kumpla Martina (Michael Sheen), mordercę, który uważa, że wypełnia misję od Boga.

3. Zwiastun Wiedźmina pod koniec października

31 października "Wiedźmin" będzie mieć panel na konwencie Lucca Comics & Games – i właśnie wtedy ma pojawić się pełny zwiastun serialu.

4. David Oyelowo w pilocie serialu Showtime

David Oyelowo zagra główną rolę w "The President Is Missing", adaptacji książki Billa Clintona i Jamesa Pattersona. To opowieść o wiceprezydencie, który w środku kadencji zostaje prezydentem i przejmuje całą władzę.

5. Zwiastun Queer Eye: We're in Japan!

4-odcinkowy sezon specjalny "Queer Eye", w którym chłopaki jadą do Tokio, pojawi się na Netfliksie 1 listopada.

REKLAMA