6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Castle Rock" (Fot. Hulu)

Amazon pokaże serial "Treadstone". Clive Owen w serialu Apple TV+. Plakat 2. sezonu "Castle Rock". A oprócz tego "The Prom", "El Camino: Film Breaking Bad" i nie tylko.

1. Amazon pokaże serial Treadstone

"Treadstone", czyli serial USA Network ze świata Jasona Bourne'a, wyląduje na Amazonie, ale dopiero w styczniu. Amerykańska data premiery to 15 października.

2. Clive Owen w serialu Apple TV+

Clive Owen dołączył do znakomitej obsady "Lisey's Story", limitowanego serialu Apple TV+. Adaptacja powieści Stephena Kinga, produkowana przez JJ Abramsa, to "głęboko osobisty thriller", opowiadający historię Lisey (Julianne Moore), kobiety, która straciła męża (Owen). Bohaterka musi stawić czoła pewnym faktom, które starała się wyrzucić z pamięci.

3. El Camino – ekipa opowiada o kulisach filmu

"El Camino: Film Breaking Bad" już jest dostępny na Netfliksie. A jeśli macie dodatkowe dwie minuty, zapraszamy do obejrzenia materiału zza kulis.

4. Kerry Washington w musicalu The Prom

Kerry Washington dołączyła do znakomitej obsady "The Prom", netfliksowego musicalu Ryana Murphy'ego.

5. Holly Hunter zagra Sally Yates

Holly Hunter zagra prokurator generalną Sally Yates w serialu CBS Studios skupiającym się na byłym dyrektorze FBI Jamesie Comeyu. Limitowana produkcja oparta na jego wspomnieniach, "A Higher Loyalty", opowie m.in. o śledztwie ws. e-maili Hillary Clinton oraz szukaniu związków pomiędzy kampanią Donalda Trumpa i Rosją. Zarówno Comey, jak i Yates zostali zwolnieni przez prezydenta Trumpa.

6. Plakat 2. sezonu Castle Rock

2. sezon "Castle Rock" na motywach "Misery" Stephena Kinga wystartuje 24 października w HBO GO.

Castle Rock sezon 2

REKLAMA