"Truth Be Told" – zwiastun serialu Apple TV. W obsadzie Octavia Spencer, Aaron Paul i podwójna Lizzy Caplan

"Truth Be Told" (Fot. Apple TV+)

Octavia Spencer będzie szukać prawdy w "Truth Be Told", serialu zainspirowanym modą na podcasty o prawdziwych zbrodniach. Zobaczcie zwiastun produkcji w wyśmienitej obsadzie.

"Jestem za prawdą, bez względu na to, kto ją mówi. Jestem za sprawiedliwością, bez względu na to dla kogo lub przeciwko komu" – mówi w zwiastunie "Truth Be Told" Poppy Parnell (Octavia Spencer), cytując Malcolma X.

Truth Be Told – zwiastun serialu Apple TV+

Bohaterka serialu Apple TV+ to dziennikarka śledcza, która w swoim podcaście próbuje odkryć prawdę stojącą za wątpliwym wyrokiem za morderstwo sprzed kilku dekad. Aaron Paul ("Breaking Bad") zagra Warrena Cave'a, mężczyznę, do którego skazania na długoletnie więzienie sama mogła się przed laty przyczynić.

Serial stworzony przez Nichelle Tramble Spellman jest inspirowany powieścią "Czy już zasnęłaś" autorstwa Kathleen Barber. Twórczyni "Truth Be Told" opisuje go jako "kryminał o długofalowych efektach, jakie zbrodnie wywierają na rodzinach."

W świetnej obsadzie serialu znajdują się także Lizzy Caplan ("Castle Rock") w podwójnej roli, Elizabeth Perkins ("Ostre przedmioty"), Mekhi Phifer ("Ostry dyżur"), Michael Beach ("The 100"), Katherine LaNasa ("Dynastia"), Tracie Thoms ("9-1-1"), Haneefah Wood ("One Day at a Time") oraz Ron Cephas Jones ("This Is Us").

Truth Be Told – kiedy premiera serialu?

"Truth Be Told" pojawi się na platformie Apple TV+ 6 grudnia, czyli ponad miesiąc po jej starcie. W dniu startu, czyli 1 listopada, dostępne będą seriale "See, "Dickinson", "The Morning Show i "For All Mankind.

REKLAMA