Jeffrey Dean Morgan i jego synowie z "Supernatural" zrobili sobie identyczne tatuaże

"Supernatural" (Fot. The CW)

Jak świętować finałowy sezon serialu, który jest na antenie od 14 lat? Można, tak jak gwiazdy "Supernatural", zrobić sobie identyczne tatuaże.

Z czwartkową premierą 15. sezonu "Supernatural" rozpoczęło swoją drogę do coraz bliższego finału, ale dla gwiazd hitu The CW serialowe relacje pozostaną więzią na całe życie. A przynajmniej taką więź mają zapewnić tatuaże, które sprawili sobie grający główne role Jensen Ackles i Jared Padalecki oraz ich serialowy ojciec Jeffrey Dean Morgan.

Supernatural – aktorzy z identycznymi tatuażami

Trójka Winchesterów świętowała w ten sposób nie tylko początek ostatniego sezonu serialu produkowanego od 2005 roku, ale też ślub Morgana z Hilarie Burton, znanej z "One Tree Hill". Aktor pochwalił się zdjęciami z powstawania tatuaży na swoim Instagramie, choć niestety nie zdradził, co przedstawiały.

– Ja i Hilarie nie byliśmy jedynymi złączonym na całe życie... Jareda, Jensena i mnie łączy na zawsze więź, która jest i wyjątkowa, i wieczna. Bardzo was obu kocham.

Jeffrey Dean Morgan występował w "Supernatural" jako John Winchester we wczesnych sezonach serialu, ale powrócił na ekran wcześniej w tym roku z okazji 300. odcinka. Acklesa i Padaleckiego możecie za to oglądać cały czas oglądać w ostatnim sezonie, który ma składać się z 20 odcinków.

REKLAMA