7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supernatural" (Fot. CW)

Nie żyje Robert Forster z "Breaking Bad". Nowy "Strażnik Teksasu" ląduje w CW. Awanse w obsadzie "Dynastii" od 3. sezonu. A oprócz tego "Carnival Row", "Batwoman" i nie tylko.

1. Nie żyje Robert Forster z Breaking Bad

Robert Forster zmarł w wieku 78 lat. Aktor, który zagrał w ponad 100 filmach i dostał nominację do Oscara za "Jackie Brown", chorował na raka mózgu. Ostatnio mogliście go zobaczyć w "El Camino: Filmie Breaking Bad".

2. Nowy Strażnik Teksasu ląduje w CW

"Strażnik Teksasu" z Jaredem Padaleckim został kupiony przez telewizję CW. Reboot kultowego serialu prawdopodobnie będzie nosić tytuł "Walker".

3. Dynastia – awanse w obsadzie serialu

Daniella Alonso, czyli nowa Cristal, została awansowana do stałej obsady "Dynastii" w 3. sezonie. Awans dostali także Adam Huber (serialowy Liam Ridley), Sam Underwood (Adam Carrington) i Michael Michele (Dominique Devereaux).

4. Batwoman będzie w HBO GO

"Batwoman", czyli inspirowany komiksami DC z Ruby Rose w roli głównej, wystartuje 15 października w HBO GO. Tego dnia w serwisie pojawią się od razu dwa odcinki. Tutaj znajdziecie naszą recenzję.

5. Twórca Carnival Row odchodzi z ekipy serialu

Travis Beacham, twórca "Carnival Row", odchodzi z ekipy serialu. Od 2. sezonu zastąpi go Erik Oleson.

6. Wayne Brady w serialu Black Lightning

Wayne Brady dostał rolę powracającą w 3. sezonie "Black Lightning". Zagra Tysona Sykesa – superżołnierza z czasów II wojny światowej znanego jako Gravedigger.

7. Konkurs Kino Polska – do wygrania 10 tys. zł

Z okazji premiery seriali "Misja Afganistan" (soboty, godz. 22:05) i "Kapitan Sowa na tropie" (niedziele, godz. 16:55) telewizja Kino Polska przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest gotówka – w finale nawet 10 tys. zł. Tutaj znajdziecie szczegóły konkursu – należy zacząć od wybrania drużyny i rejestracji.

REKLAMA