6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"El Camino: Film Breaking Bad" (Fot. Netflix)

Ekipa "Breaking Bad" wspomina Roberta Forstera. Kolejni aktorzy w "Little Fires Everywhere". David Harbour i "Saturday Night Live" w stylu "Stranger Things". A oprócz tego serialowy "Bastion" i nie tylko.

1. Ekipa Breaking Bad wspomina Roberta Forstera

W dniu premiery filmu "El Camino" zmarł Robert Forster, grający zarówno w "Breaking Bad", jak i jego filmowej kontynuacji Eda, właściciela bardzo ważnego sklepu z odkurzaczami. Oto jak wspominają go aktorzy z "Breaking Bad".

– Jestem załamany wiadomością o odejściu Roberta Forstera. Mój Boże. Miałem zaszczyt poznać tego wspaniałego człowieka i pracować z nim. Prawdziwy dżentelmen, który kochał grać. Kocham cię, przyjacielu. Dziękuję ci za to, że mnie kochałeś. Jesteś i zawsze będziesz legendą – napisał Aaron Paul.

– Jestem zasmucony wiadomością, że odszedł Robert Forster. Cudowny człowiek i znakomity aktor. Spotkałem go w filmie "Aligator" (zdjęcie) 40 lat temu i potem znów w BB. Nigdy nie zapomniałem, jaki był miły i hojny dla dzieciaka, który dopiero zaczynał w Hollywood. RIP Bob – napisał Bryan Cranston.

2. Kolejni aktorzy w Little Fires Everywhere

Britt Robertson, Kristoffer Polaha, Austin Basis i Reggie Austin, wszyscy znani z "Life Unexpected", dołączyli do obsady "Little Fires Everywhere", nowego miniserialu Hulu. Serial produkuje Liz Tigelaar, twórczyni "Life Unexpected".

3. Powiększa się obsada The Stand

Katherine McNamara ("Arrow"), Eion Bailey ("Once Upon a Time") i Hamish Linklater ("Legion") dołączyli do obsady adaptacji "Bastionu" Stephena Kinga. McNamara zagra Julie Lawry, małomiasteczkową dziewczynę, która czasem lubi zaszaleć i spotkała się w Las Vegas z Lloydem (Nat Wolff). Linklater zagra doktora Ellis, pułkownika i specjalistę, który marzy, że będzie bohaterem i powstrzyma śmiertelnego wirusa. Bailey wcieli się w Teddy'ego Weizaka, człowieka, który pokonał wirusa i jest członkiem ekipy w Boulder, razem z Haroldem (Owen Teague).

4. Colin Woodell w serialu The Flight Attendant

Colin Woodell ("The Originals") pojawi się w serialu "The Flight Attendant" HBO Max. Zagra aktora bez pracy, który spodoba się postaci Kaley Cuoco.

5. David Harbour i SNL w stylu Stranger Things

Najnowszy odcinek "Saturday Night Live" poprowadził David Harbour. Z tej okazji studio zamieniło się w Drugą Stronę, pojawiło się też pytanie o dalszy los Hoppera. Zobaczcie monolog otwierający odcinek:

6. Billy Porter w Saturday Night Live

Billy Porter pojawił się w skeczu "LGBTQ Town Hall", będącym parodią akcji CNN "Equality in America".

REKLAMA