"Wspaniała pani Maisel" zwiedza świat w zwiastunie 3. sezonu. Jest też znajoma twarz z "Gilmore Girls"

"Wspaniała pani Maisel" (Fot. Amazon Prime Video)

W 3. sezonie "Wspaniałej pani Maisel" spotkają się serialowe światy stworzone przez Amy Sherman-Palladino. Na ekranie pojawi się Liza Weil z "Gilmore Girls", a to tylko jedna z atrakcji zwiastuna.

Amazon wypuścił pełny zwiastun 3. sezonu "Wspaniałej pani Maisel", który daje obraz nowego szałowego życia tytułowej bohaterki. Midge (Rachel Brosnahan) bez namysłu wybrała karierę i jak widać, świetnie się bawi, zwiedzając świat u boku Shy'a Baldwina.

Wspaniała pani Maisel – pełny zwiastun 3. sezonu

W zwiastunie pojawia się postać grana przez Lizę Weil z "Gilmore Girls", którą zapowiadano kilka miesięcy temu. Wciąż nie wiemy, kim właściwie ona będzie, ale wiemy, że Midge ją spotka podczas swojej trasy z Baldwinem. "Zobaczysz świat. Publika jest świetna, naprawdę świetna. I nie pójdziesz do grobu, nie zrobiwszy nic interesującego" – mówi Weil, ale brzmi to bardziej jak przestroga niż zachęta.

Co więcej, nie jest to jedyne spotkanie serialowych światów stworzonych przez Amy Sherman-Palladino. Piosenka, którą słyszycie w zwiastunie, to "Perfectly Marvelous" z musicalu "Cabaret" w wykonaniu Sutton Foster z "Bunheads".

Midge i jej menedżerkę Susie w nowych odcinkach czeka wiele przygód, nie zawsze tak fajnych, jak mogłoby się wydawać. Życie w trasie ma swoje minusy, a poza tym panie, zgodnie z oficjalnym opisem sezonu, "nauczą się lekcji o show biznesie, której nigdy nie zapomną". Tymczasem Joel będzie miał problem ze wspieraniem Midge, spełniającej swoje marzenia, Abe poświęci się nowej misji, a Rose odkryje, że sama ma talent.

3. sezon serialu "Wspaniała pani Maisel" będzie składać się z ośmiu odcinków, czyli tylu co drugi. Wśród gwiazd gościnnych znajdują się Sterling K. Brown ("This Is Us"), Cary Elwes ("Stranger Things") i Stephanie Hsu ("The Path").

Wspaniała pani Maisel sezon 3 – premiera 6 grudnia na Prime Video

REKLAMA