7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Lista produkcji, które pojawią się na Disney+. Kolejne osoby w spin-offie "Gry o tron". "Chyłka - Kasacja" w listopadzie na Player.pl. A oprócz tego "This Is Us", nowy serial twórcy "Luthera" i nie tylko.

1. Lista produkcji, które pojawią się na Disney+

Disney ujawnił listę ponad 600 tytułów, które trafią na platformę streamingową Disney+. Możecie ją przeczytać tutaj albo obejrzeć zapowiedź poniżej. Zapowiedź trwa ponad trzy godziny, bo przedstawia każdy film i serial.

2. Kolejne osoby w spin-offie Gry o tron

Do obsady spin-offu "Gry o tron" z Naomi Watts dołączyli Leah Gayer, Jasper Britton, Georgina Beedle i Jacqueline Boatswain. To może oznaczać, że są już plany wykraczające poza pilotowy odcinek.

3. Chyłka - Kasacja w listopadzie na Player.pl

15 listopada w serwisie Player.pl zadebiutuje "Chyłka - Kasacja", czyli 2. sezon serialu z Magdaleną Cielecką. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć bezpłatnie, drugi pojawi się tego samego dnia, ale już w ramach oferty płatnej.

4. Russell Tovey w serialu twórcy Luthera

Russell Tovey zagra główną rolę w "Because the Night", 4-odcinkowym thrillerze Neila Crossa ("Luther"). To historia mężczyzny, który ma sekret i ucieka przed przeszłością.

5. Austin Abrams w This Is Us

Austin Abrams, czyli Ethan z "Euforii", zagra potencjalnego chłopaka Kate z lat 90.

6. Jason Sudeikis znów zagra Teda Lasso

Jason Sudeikis powtórzy rolę trenera futbolowego Teda Lasso w serialu komediowym Apple TV+. Sudeikis będzie także współscenarzystą pilota razem z Billem Lawrence'em ("Scrubs").

7. Sarah Silverman ma szansę na talk-show w HBO

HBO zamówiło pilot programu talk-show, który poprowadzi Sarah Silverman. Komiczka nagra także nowy stand-up dla HBO.

REKLAMA