Pierwsze zdjęcie z 5. sezonu "Lucyfera", a na nim postać, której się nie spodziewacie

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Choć 5. sezon "Lucyfera" będzie ostatnim, wszystko wskazuje na to, że niespodzianki wypełnią go po brzegi. Pierwsze zdjęcie z serialu zwiastuje powrót dawno niewidzianej postaci.

Twórcy "Lucyfera" do tej pory zdradzili tytuły trzech pierwszych odcinków 5. sezonu, który aktualnie jest już na etapie pracy na planie. Teraz udostępnili pierwsze zdjęcie i tym samym zapowiedzieli powrót jednej z postaci.

W 5. sezonie Lucyfera powróci Tricia Helfer

Kto wróci do świata żywych? Pierwsze zdjęcie promujące finałowy sezon Lucka przedstawia Tricię Helfer, znaną jako mama tytułowego bohatera lub Charlotte Richards. Z boginią pożegnaliśmy się w 2. sezonie, kiedy to została odesłana do innego wymiaru. Jednak z Helfer, tym razem pod postacią nawróconej pani adwokat, Charlotte Richards, spotkaliśmy się jeszcze w 3. sezonie serialu.

lucyfer sezon 5 Tricia Helfer

W jakiej roli Tricia Helfer wróci w finałowych odcinkach? Wskazówek na próżno szukać w jej ubiorze. Aktorka nie ma na sobie ani seksownej skórzanej spódnicy, co podpowiadałoby powrót mamy Lucyfera, ani eleganckiej garsonki, którą nosiłaby Charlotte. Ma za to grzeczną sukienkę i fryzurę. Może nawet nie wzbudzałaby zdziwieni,a przedstawiając się jako matka Lucka.

Przypomnijmy, 5. sezon serialu będzie ostatnim. Jednak by ulżyć spragnionym kolejnych odcinków fanom, został on wydłużony z 10 do 16 odcinków. Obejrzymy je w przyszłym roku.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie