7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Crime" (Fot. ABC)

Felicity Huffman stawiła się w więzieniu. HBO Max zamawia serialowy spin-off "Grease". Koniec "Sunnyside", wraca "Will & Grace". A oprócz tego "Evil", "The Outpost", książka o "Black Mirror" i nie tylko.

1. Felicity Huffman stawiła się w więzieniu

Felicity Huffman z "Gotowych na wszystko" rozpoczęła odsiadywanie kary 14 dni więzienia w związku ze skandalem łapówkowym. Aktorka zgłosiła do placówki w Dublinie w Kalifornii, która uchodzi za luksusową jak na więzienne standardy. Więźniarki, osadzone za lekkie przewinienia, mogą opalać się, korzystać z usług fryzjera, mają do dyspozycji bibliotekę, a także zajęcia sportowe i rekreacyjne. Z nieprzyjemnych rzeczy aktorkę czeka wstawanie o 6:30 rano i sprzątanie.

2. Koniec Sunnyside, wraca Will & Grace

Telewizja NBC wycofała z ramówki "Sunnyside", pozostałe odcinki mają pojawić się online. 24 października na miejsce komedii Kala Penna wskoczy finałowy sezon "Will & Grace". Poniżej możecie zobaczyć zwiastun, który zawiera dużą niespodziankę.

3. HBO Max zamawia serialowy spin-off Grease

HBO Max zamówiło cały sezon serialu "Grease: Rydell High", czyli spin-offu musicalu "Grease". Podobnie jak w przypadku oryginalnego filmu z Johnem Travoltą i Olivią Newton-John, akcja będzie dziać się w szkole z lat 50. Na ekranie ma pojawić się mnóstwo nowych postaci i kilka takich, które już znamy. Ścieżka dźwiękowa będzie miksem klasyki z oryginalnymi kompozycjami, które powstaną specjalnie na potrzeby serialu.

4. The Outpost wróci z 3. sezonem

Telewizja CW zamówiła 3. sezon serialu "The Outpost", który zobaczymy w 2020 roku.

5. Seriale Apple+ z kolejnymi sezonami

TVLine donosi, że zamówienie na 2. sezon mają już następujące seriale platformy Apple TV+: "For All Mankind", "See", "Little America", "Home Before Dark".

6. Renée Elise Goldsberry pojawi się w Evil

Renée Elise Goldsberry ("Altered Carbon") dołączyła do obsady "Evil". Zagra prawniczkę, która pracuje dla kościoła, i zarazem ważną osobę z przeszłości Davida.

7. Książka Black Mirror. Czy to już się dzieje?

Od dziś dostępna jest książka "Książka Black Mirror. Czy to już się dzieje?". Jej autor, Fabio Chiusi, omawia wszystkie odcinki i sezony serialu, kompleksowo i wyczerpująco przedstawiając powiązania między wątkami filmowymi a światem, w którym żyjemy lub żyć będziemy. Okazuje się, że nowe technologie i ich powszechność nie tylko zwiększają komfort i poprawiają jakość naszego życia, ale też zmieniają społeczeństwo, i to w wielu wymiarach: psychologicznym, politycznym, a także moralnym. "Black Mirror" przestaje być jedynie fikcją – w coraz większym stopniu okazuje się rzeczywistością. Książkę możecie kupić tutaj albo wygrać w konkursie, który pojawi się na naszym Facebooku.

Książka Black Mirror. Czy to już się dzieje?

REKLAMA