"Dom z papieru" ma już zamówienie na 5. sezon. Poznaliśmy też prawdopodobną datę premiery 4. sezonu

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Hiszpańskie media obiegają nieoficjalne informacje o nowych odcinkach "Domu z papieru". Jeden z członków obsady podał datę premiery 4. sezonu, wiadomo także, że 5. sezon jest pewny.

Jeśli zdążyliście stęsknić się za Profesorem i jego ekipą złodziei, wiedzcie, że Netflix pracuje nad nowymi odcinkami, i to w dość szalonym tempie. W hiszpańskich mediach pojawiło się kilka informacji na ten temat, których Netflix co prawda nie potwierdza, ale możemy je uznać za wiarygodne, bo pochodzą od obsady.

Dom z papieru sezon 4 – kiedy premiera?

Rodrigo de la Serna, czyli aktor, który w "Domu z papieru" gra Palermo, zdradził w rozmowie z argentyńską stroną Cadena3, że 4. sezonu powinniśmy spodziewać się w styczniu 2020 roku. Choć Netflix oficjalnie tej daty nie ogłosił, możemy ją uznać za jeśli nie pewną, to przynajmniej prawdopodobną. Zdjęcia do 4. serii zostały już zakończone, o czym aktorzy informowali na swoich profilach instagramowych.

Dom z papieru ma zamówienie na 5. sezon

A to tylko początek dobrych wiadomości, bo serwis FormulaTV informuje, że 5. sezon "Domu z papieru" już jest zamówiony, a zdjęcia do niego rozpoczną się na początku 2020 roku. Na pewno mają w nim wrócić Álvaro Morte jako Profesor i Itziar Ituño jako Lizbona.

FormulaTV sugeruje także, że możemy spodziewać się nie tylko 5. serii, ale i szóstej. Możliwe, że "Dom z papieru" w pewnym momencie opuści Hiszpanię i stanie się bardziej międzynarodowy. Taki pomysł pojawił się w dyskusjach o serialu, ale Alex Pina, jego twórca, podchodzi do tego ostrożnie, zwracając uwagę na "latynoski wygląd" "Domu z papieru". To oznacza, że napad na bank w Wielkiej Brytanii raczej odpada, ale już na przykład podróż do Ameryki Południowej nie jest niemożliwa.

Przed Profesorem i spółką świat stoi otworem, w końcu "Dom z papieru" to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa. A na razie czekamy na oficjalne informacje o dacie premiery 4. sezonu – styczeń 2020 roku to wciąż data nieoficjalna.

Dom z papieru jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA