7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

3. sezon "Stranger Things" z rekordową oglądalnością. "Why Women Kill" z zamówieniem na 2. sezon. Zwiastun 4. sezonu "Człowieka z Wysokiego Zamku". A oprócz tego "Władca Pierścieni", "Dollface" i nie tylko.

1. Stranger Things 3 z rekordową oglądalnością

Według danych, które podał Netflix, 3. sezon "Stranger Things" w ciągu pierwszych czterech tygodni od premiery był oglądany w 64 mln gospodarstw domowych – i jest to najlepszy wynik serialu w historii Netfliksa. "Niewiarygodne" zobaczyło w ciągu czterech tygodni 32 mln osób, a 3. sezon "Domu z papieru" – 44 mln.

2. Why Women Kill z zamówieniem na 2. sezon

CBS All Access zamówiło 2. sezon "Why Women Kill". Zobaczymy w nim nowych bohaterów, którzy podobnie jak ci z 1. sezonu muszą sobie poradzić ze zdradą.

3. Człowiek z Wysokiego Zamku – zwiastun 4. serii

Składający się z zaledwie pięciu odcinków 4. sezon "Człowieka z Wysokiego Zamku" wyląduje na Amazon Prime Video 15 listopada.

4. Maxim Baldry w obsadzie Władcy Pierścieni

Maxim Baldry ("Rok za rokiem") dołączył do obsady serialowego "Władcy Pierścieni". Wszelkie informacje na temat postaci trzymane są w tajemnicy.

5. Pandora z zamówieniem na 2. sezon

CW zamówiło 2. sezon serialu "Pandora". Premiera w 2020 roku.

6. Showtime tworzy serial o Uberze

Brian Koppelman i David Levien, twórcy "Billions", napiszą i wyprodukują serial limitowany telewizji Showtime o początkach Ubera. Projekt oparty jest na książce "Super Pumped: The Battle for Uber" Mike'a Isaaca.

7. Dollface – zwiastun nowego serialu Hulu

"Dollface" to nowa komedia Hulu z Kat Dennings w roli Jules, dziewczyny, która wraca do świata kobiecych przyjaźni, po tym jak długoletni chłopak z nią zrywa. Premiera 15 listopada.

Dollface serial

REKLAMA