Jak prezentuje się dorosły książę Karol w "The Crown"? Mamy plakat i nowe zdjęcie z 3. sezonu serialu

"The Crown" (Fot. Netflix)

W 3. sezonie "The Crown" wymieniona zostanie cała główna obsada. Zmieni się królowa, zmieni się książę Filip, a w dorosłego księcia Karola wcieli się Josh O'Connor. Zobaczcie zdjęcia!

Zmiana warty w "The Crown"! W 3. sezonie kostiumowego hitu Netfliksa nie zobaczymy już Claire Foy królowej ani Matta Smitha jako księcia Filipa. Wszyscy będą starsi, co najlepiej widać na przykładzie księcia Karola.

The Crown sezon 3 – tak wygląda nowy książę Karol

Grający dorosłego już księcia Josh O'Connor, którego możecie znać z serialu "Durrellowie", znajduje się obok Olivii Colman (królowa Elżbieta) i Tobiasa Menziesa (książę Filip) na plakacie nowej serii. Wzrost zainteresowania mediów Karolem, po tym jak został księciem Walii w 1969 roku, ma być jednym z ważniejszych wątków w "The Crown" w tym roku.

The Crown sezon 3

Oprócz plakatu mamy jeszcze nowe zdjęcie Josha O'Connora w charakterystycznej sytuacji dla księcia Karola, czyli podczas gry w polo.

The Crown sezon 3 książę Karol

The Crown – kto jest kim w 3. sezonie?

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 3. sezonie "The Crown" królowa Elżbieta i jej rodzina walczą, by sprostać wyzwaniom dynamicznie zmieniającej się Wielkiej Brytanii. Od paranoi z czasów zimnej wojny, przez erę odrzutowców i wypraw w kosmos, entuzjazm lat 60. i pozostałości lat 70. – Elżbieta II i rodzina królewska muszą dostosować się do nowego, bardziej wyzwolonego, ale i bardziej burzliwego świata.

Oprócz wyżej wymienionej trójki do obsady dołączy także Helena Bonham Carter jako księżniczka Małgorzata i Ben Daniels jako jej mąż, Antony Armstrong-Jones. Księżniczkę Annę, siostrę Karola, będzie teraz grać Erin Doherty. Poznamy również nowego premiera Harolda Wilsona (Jason Watkins) i Camillę Shand, późniejszą Parker Bowles (Emerald Fennell).

3. sezon The Crown od 17 listopada na Netfliksie

REKLAMA