8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Atypowy" (Fot. Netflix)

"Atypowy" – zwiastun 3. sezonu. Kurt Sutter zwolniony z "Mayans M.C.". Rekordowa Jennifer Aniston na Instagramie. A oprócz tego "Wiedźmin", "American Horror Story" i nie tylko.

1. Atypowy – zwiastun 3. sezonu

"Atypowy" wraca 1 listopada z nowymi odcinkami, w których zobaczymy, jak Sam (Keir Gilchrist) idzie na studia. Pełny zwiastun już jest:

2. Kurt Sutter zwolniony z Mayans M.C.

Kurt Sutter, twórca "Synów Anarchii" i współtwórca "Mayans M.C.", został zwolniony ze stanowiska showrunnera tego drugiego serialu. Członkowie obsady i ekipy "Mayans M.C." przez dłuższy czas skarżyli się na jego nieprzyjemne zachowanie na planie, na co FX odpowiedziało zakończeniem współpracy. Sutter sam poinformował o tym swoich byłych już współpracowników, wyjaśniając, że wyleciał, bo był "nieprzyjemnym ch**em". Wcześniej zapowiadał, że po 2. sezonie odejdzie z ekipy serialu i odda pełną kontrolę Elginowi Jamesowi, drugiemu z twórców.

3. Rekordowa Jennifer Aniston na Instagramie

Jennifer Aniston założyła konto na Istagramie, wrzuciła selfie z ekipą "Przyjaciół" i pobiła rekord Guinessa, zdobywając milion obserwujących w 5 godzin i 16 minut. Aktorka zakończyła też debatę pt. "Zerwali ze sobą czy mieli przerwę?", odpowiadając "Cóż, mamy przerwę" na pytanie, czy Ross i Rachel wciąż są razem.

4. Wiedźmin – nowy teaser serialu Netfliksa

31 października "Wiedźmin" będzie mieć panel na włoskim konwencie Lucca Comics & Games. Wtedy zostanie wypuszczony pełny zwiastun, a tymczasem mamy krótki teaser.

5. AHS: 1984 będzie najkrótszym sezonem serialu

"American Horror Story: 1984" będzie liczyć tylko 9 odcinków, co oznacza, że będzie najkrótszym sezonem z dotychczasowych. W przyszłym tygodniu zostanie wyemitowany 100. odcinek serialu, zwiastun poniżej.

6. Natalie Morales w serialu Już nie żyjesz

Natalie Morales pojawi się w 2. sezonie "Już nie żyjesz" w powracającej roli Michelle. Nowa bohaterka pozna Judy (Linda Cardellini) w domu spokojnej starości, gdzie przebywa matka Michelle, i nawiąże się między nimi więź.

7. CBS TV Studios tworzy reboot filmu Clueless

W CBS TV Studios powstaje reboot filmu "Clueless", którego główną bohaterką będzie Dionne Davenport (w filmie grana przez Stacey Dash), przyjaciółka Cher Horowitz. W serialu, który zapowiadany jest jako połączenie "Mean Girls" z "Riverdale", Cher miałaby zniknąć w tajemniczych okolicznościach, a Dionne stałaby się najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Scenariusz piszą Jordan Reddout i Gus Hickey ("Man with a Plan").

8. Black Mirror. Czy to już się dzieje? – konkurs

Na naszym fanpage'u znajdziecie konkurs dla fanów serialu "Black Mirror". Do wygrania książka "Black Mirror. Czy to już się dzieje?".

REKLAMA