Matt Bomer i Chris Messina w zwiastunie "The Sinner". O czym będzie 3. sezon grzesznego serialu?

"The Sinner" (Fot. USA Network)

0

Serial znany w Polsce jako "Grzesznica"/"Grzesznik" powraca z 3. sezonem. W świetnej obsadzie są Matt Bomer i Chris Messina, którzy będą mieli pewien sekret. Zobaczcie zwiastun.

"The Sinner" powraca i znów ma znane nazwiska w obsadzie. W 3. sezonie wystąpią Matt Bomer i Chris Messina, których relacja w zwiastunie wygląda na poplątaną.

The Sinner – zwiastun. Co już wiemy o 3. sezonie?

W serialu powróci detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman), którego spotkamy podczas badania rutynowej sprawy tragicznego wypadku samochodowego w stanie Nowy Jork. Zwykły incydent okazuje się jednak związany z ukrytą zbrodnią, która dla Ambrose'a będzie jedną z najbardziej niebezpiecznych i niepokojących w karierze.

Matt Bomer zagra Jamiego, spodziewającego się dziecka lokalnego mieszkańca, który szuka wsparcia u Ambrose'a. Przynajmniej oficjalnie, bo nieoficjalnie mamy tutaj jakiś mroczny sekret i bałagan, zawierający postać Nicka (Messina), dawnego kolegi ze studiów, który niespodziewanie odwiedza Jamiego.

Zwiastun sugeruje, że Nick ma haki na Jamiego, a Jamie zrobi wszystko, żeby sprawa (dawny romans?) nie ujrzała światła dziennego. Panowie wsiadają razem do auta i dochodzi do wypadku. Nick prawdopodobnie ginie, w związku z czym Jamie jest przesłuchiwany przez det. Ambrose'a.

W obsadzie 3. sezonu "The Sinner" znajdują się jeszcze Parisa Fitz-Henley ("Midnight, Texas") jako Leela Burns, żona Jamiego; Jessica Hecht ("Special") jako Sonya, malarka, która zostaje wmieszana sprawę, bo wypadek ma miejsce na należącej do niej działce; a także Eddie Martinez ("Orange Is the New Black") jako Vic Soto, detektyw, który rozwiązuje sprawę razem z Ambrose'em.

The Sinner – premiera 3. sezonu w 2020 roku