"Żmijowisko" – pełny zwiastun nowego serialu Canal+. Czy za chwilę cała Polska będzie szukać 15-letniej Ady?

"Żmijowisko" (Fot. Canal+)

0

Trzy lata temu pytaliśmy, kto zabił Asię w "Belfrze", teraz czas na zaginięcie Ady. Canal+ zaprezentował pełny zwiastun serialu "Żmijowisko" na podstawie książki Wojciecha Chmielarza.

W listopadzie w Canal+ będziemy oglądać "Żmijowisko", nowy polski serial kryminalny, którego treść jest dobrze znana czytelnikom książek Wojciecha Chmielarza. Pozostali widzowie zostaną wciągnięci w grę pt. "Co się stało z 15-letnią Adą?". A wciągnie nas nie kto inny, jak reżyser 1. sezonu "Belfra", Łukasz Palkowski.

Żmijowisko – pełny zwiastun serialu kryminalnego

Fabuła mrocznego serialu skupiać się będzie na grupce trzydziestokilkulatków, którzy znają się ze studiów i co roku jeżdżą razem całymi rodzinami na wakacje na Mazury. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy w letnisku Żmijowisko, znika Ada (Hanna Koczewska), córka Arka (Paweł Domagała) i Kamili (Agnieszka Żulewska). Dziewczyny nie udaje się odnaleźć.

Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. Pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa, zwłaszcza że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, a także obsesji zazdrości i nienawiści, która prowadzi do tragedii.

Oprócz wymienionej wyżej trójki w obsadzie serialu "Żmijowisko" znajdują się Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł, Lidia Sadowa, Stanisław Cywka i Kamila Urzędowska.

Żmijowisko – premiera 3 listopada o 21:30 w Canal+