Proszę państwa, poetka! Zwiastun "Dickinson" zaprasza do XIX wieku w nowoczesnym wydaniu

"Dickinson" (Fot. Apple TV+)

"Kobieta, która wyprzedzała swoje czasy". Nadchodzący serial Apple TV+ o dojrzewaniu amerykańskiej poetki Emily Dickinson zamierza opowiedzieć o swojej bohaterce w nietypowy sposób.

"Moment, na który wszyscy czekaliście... kobieta poetka!" – zapowiada nowy zwiastun "Dickinson" i zapewnia, że na ten nietypowy komediodramat Apple TV+ warto mieć oko. Serial, który ma być połączeniem dramatu kostiumowego z komedią o dojrzewaniu, opowie o młodzieńczych latach jednej z najważniejszych amerykańskich poetek Emily Dickinson.

Dickinson – zwiastun serialu z Hailee Steinfeld

Serial ewidentnie wziął sobie do serca określenie Emily Dickinson jako "kobiety, która wyprzedzała swoje czasy", bo jak na produkcję osadzoną w połowie XIX wieku, wygląda na bardzo nowoczesny. Dość powiedzieć, że poetka grana przez nominowaną do Oscara Hailee Steinfeld odnalazłaby się równie dobrze w naszych czasach. Zobaczcie, jak prezentuje się w nowym zwiastunie, w którym m.in. odwiedzą ją Śmierć grana przez rapera Wiz Khalifę.

W obsadzie "Dickinson" znajdują się także Jane Krakowski ("Unbreakable Kimmy Schmidt"), Toby Huss ("Halt and Catch Fire"), Anna Baryshnikov ("Manchester by the Sea"), Ella Hunt ("Cold Feet") i Adrian Blake Enscoe ("Groove"). Twórczynią i scenarzystką jest Alena Smith ("The Affair"), a reżyserem David Gordon Green ("Wicedyrektorzy").

Dickinson – kiedy premiera serialu Apple TV+?

"Dickinson" będzie jedną z pierwszych premier Apple TV+, kiedy platforma wejdzie na rynek 1 listopada. Apple zapowiada, że wszystkie odcinki 1. sezonu będą dostępne od razu. Serial już dostał zamówienie na 2. sezon.

REKLAMA