6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Poldark" (Fot. BBC)

Aidan Turner jako Leonardo da Vinci w nowym serialu. Sarah Paulson nie pojawi się w "AHS: 1984". Ruszyła produkcja 2. sezonu "The Mandalorian". A oprócz tego "Riverdale", "The Outsider" i nie tylko.

1. Aidan Turner jako Leonardo da Vinci w serialu

Aidan Turner, czyli Poldark, zagra Leonarda da Vinci w nowej produkcji Franka Spotnitza ("Z Archiwum X") i brytyjskiego scenarzysty Steve'a Thompsona ("Sherlock"). Serial, który nosi roboczy tytuł "Leonardo", ma liczyć 8 odcinków. Reżyserować będzie Daniel Percival ("Człowiek z Wysokiego Zamku").

2. Sarah Paulson nie pojawi się w AHS: 1984

Sarah Paulson potwierdziła, że nie zobaczymy jej w ogóle w 9. sezonie "American Horror Story", czyli "1984".

3. Ruszyła produkcja 2. sezonu The Mandalorian

"The Mandalorian" będzie mieć 2. sezon i jego produkcja już wystartowała. Premiera serialu 12 listopada, czyli w dniu debiutu platformy Disney+.

4. Casey Wilson w serialu HBO Max

Casey Wilson ("Happy Endings") dołączyła do obsady komedii "Delilah", której tytułowa bohaterka (Jessica Rothe) przedstawia się nieznajomemu (Michael McKean), który może, ale nie musi być jej ojcem. Wilson zagra jedną z jego córek.

5. Powiększa się obsada serialu The Outsider

Derek Cecil ("House of Cards") i Max Beesley ("Jamestown") dołączyli do obsady "The Outsider", adaptacji książki Stephena Kinga. Cecil zagra Andy'ego Katcavage'a, a Beesley – Seale'a Boltona.

6. Zdjęcia z halloweenowego odcinka Riverdale

Pojawiło się więcej zdjęć z halloweenowego odcinka "Riverdale", który w Polsce będzie mieć premierę 31 października. Galerię znajdziecie w TVLine.

Riverdale sezon 4 Halloween

Riverdale sezon 4 Halloween

REKLAMA