6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Richard Flood w obsadzie "Chirurgów". Steve Carell opuści "The Morning Show". Zwiastun "Fali", niemieckiego serialu Netfliksa. A oprócz tego awanse w ekipie "For All Mankind", świąteczny serial Netfliksa i nie tylko.

1. Richard Flood w obsadzie Chirurgów

Richard Flood ("Shameless") pojawi się w "Chirurgach" jako dr Cormac Hayes, nowy szef pediatrii w Grey Sloan.

2. Awanse w 2. sezonie For All Mankind

"For All Mankind" platformy Apple TV+ ma już zamówienie na 2. sezon i już wiadomo, że do stałej obsady awansowane zostaną Sonya Walger i Krys Marshall.

3. Fala – zwiastun niemieckiego serialu Netfliksa

1 listopada na Netfliksie zadebiutuje "Fala" ("Die Welle"), niemiecki serial o grupce nastolatków, która zaczyna własną rewolucję.

4. Steve Carell opuści The Morning Show

"The Morning Show" ma już zamówienie na dwa sezony po 10 odcinków, ale w 2. sezonie nie zobaczymy Steve'a Carella. Aktor podpisał kontrakt tylko na rok, a obecnie trwają poszukiwania kogoś, kto go zastąpi.

5. Amy Schumer bohaterką dokumentu HBO Max

HBO Max zamówiło dokument "Expecting Amy", który opowie o kulisach trasy Amy Schumer i jej trudnej ciąży.

6. Netflix zamawia serial Dash & Lily

Netflix zamówił młodzieżowy serial "Dash & Lily", oparty na książce "Dash & Lily’s Book of Dares" Rachel Cohn i Davida Levithana. To świąteczny romans rozgrywający się w Nowym Jorku. Główne role zagrają Austin Abrams ("Euforia") i Midori Francis ("The Birch"). Showrunnerem i scenarzystą jest Joe Tracz ("Seria niefortunnych zdarzeń").

REKLAMA