"Dolina Krzemowa" wraca po raz ostatni! Nowe wyzwania stoją przed Pied Piper w zwiastunie 6. sezonu

"Dolina Krzemowa" (Fot. HBO)

0

Richard i spółka tej jesieni po raz ostatni dostaną szansę na stworzenie nowego internetu. HBO pokazało zwiastun finałowego sezonu "Doliny Krzemowej".

Jeśli brakowało wam nowych odcinków "Doliny Krzemowej" tej wiosny, to HBO nadrabia braki i serwuje zwiastun 6. sezonu komedii, który startuje już za tydzień. Zła wiadomość? Składająca się z 7 odcinków nadchodząca seria będzie już ostatnia. Zwiastun obiecuje jednak, że na ostatni rozdział perypetii Pied Pipera warto było czekać.

Dolina Krzemowa – zwiastun 6. sezonu serialu HBO

Richard zeznający przez Kongresem niczym Mark Zuckerberg, Gavin próbujący ratować podupadające Hooli i... Jared wpadający w morderczą furię. Popularność Pied Piper rośnie coraz szybciej i poważne zmiany widnieją na horyzoncie w "Dolinie Krzemowej", ale pewne rzeczy, tak jak wzajemne docinki Dinesha i Gilfoyle'a, pozostają niezmienne.

Dlaczego 6. sezon serialu będzie już ostatni? O tym, że serial nie będzie trwał w nieskończoność, słyszeliśmy już wcześniej. HBO obiecuje jednak, że decyzję w tej kwestii pozostawiło twórcom.

Tak informację o zakończeniu "Doliny Krzemowej" skomentowali showrunnerzy serialu, Mike Judge i Alec Berg:

– Będziemy bardzo mocno tęsknić za serialem, ale zawsze chcieliśmy, aby to podróż Pied Pipera wskazywała nam drogę i 6. sezon wydaje się odpowiednim zakończeniem.

Dolina Krzemowa wraca 28 października na HBO GO