7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Aktor z "Gry o tron" we "Władcy Pierścieni". Brat Freda Andrewsa pojawi się w "Riverdale". Są wyniki oglądalności premiery "Watchmen". A oprócz tego "Prodigal Son", "Roswell w Nowym Meksyku" i nie tylko.

1. Aktor z Gry o tron we Władcy Pierścieni

Joseph Mawle, czyli Benjen Stark z "Gry o tron", zagra jedną z najważniejszych ról w serialowym "Władcy Pierścieni". Nieoficjalne informacje mówią, że chodzi o główny czarny charakter.

2. Brat Freda Andrewsa pojawi się w Riverdale

Ryan Robbins ("Pure") zagra w "Riverdale" młodszego brata Freda Andrewsa, który wróci do domu po latach spędzonych w wojsku.

3. Są wyniki oglądalności premiery Watchmen

Premierę "Watchmen" obejrzało w USA w niedzielę łącznie 1,5 mln widzów. Na platformach internetowych serial uzyskał najlepszy wynik od czasu premiery "Westworld". W telewizji linearnej odcinek zobaczyło 800 tys. osób – o 21% więcej niż finał "Sukcesji" przed tygodniem.

4. Meagan Good w serialu Prodigal Son

Meagan Good dostała rolę powracającą w "Prodigal Son". Zagra agentkę FBI, specjalizującą się w tworzeniu profili kryminalistów, która współpracowała kiedyś z Brightem. Teraz jest szefową oddziału do zadań specjalnych, który przejmie sprawę od Brighta i nowojorskiej policji.

5. David Anders w obsadzie Roswell

David Anders ("iZombie") pojawi się gościnnie w 2. sezonie "Roswell w Nowym Meksyku".

6. Alia Shawkat w pilocie serialu FX

Alia Shawkat ("Transparent") dołączyła do obsady pilota "The Old Man". Zagra Angelę, młodą agentkę FBI, która jest protegowaną zastępcy dyrektora (John Lithgow). Pościg za Danem Chase'em (Jeff Bridges), sprawia, że Angela zostaje wciągnięta w świat ukrytych tajemnic i planów, co wystawi na próbę jej relację z szefem.

7. The Moodys – świąteczny miniserial FOX-a

Amerykański FOX na tegoroczne święta zamówił miniserial "The Moodys", remake australijskiego "A Moody Christmas". To komedia o pięcioosobowej rodzinie, która spędza "idealne" święta w Chicago. Wśród atrakcji m.in. rozstania, aresztowania i problemy ze wspólną łazienką. Serial zostanie pokazany pomiędzy 4 a 6 grudnia. W obsadzie m.in. Denis Leary ("Rescue Me"), Elizabeth Perkins ("Ostre przedmioty"), Jay Baruchel ("Man Seeking Woman") i Francois Arnaud ("Midnight, Texas").

The Moodys serial

REKLAMA