"Pamiętniki wampirów": Spoilery na temat 4. sezonu

Nie ma jeszcze oficjalnego zamówienia 4. sezonu "Pamiętników wampirów", ale jest oczywiste, że on będzie. Twórczyni serialu już zdradza, co się w nim wydarzy. Spoilery!

Julie Plec i reszta ekipy już zaczyna pracować nad 4. sezonem "Pamiętników wampirów". Twórczyni serialu zdradziła już to i owo na jego temat w rozmowie z The Hollywood Reporter. Będzie się dużo działo, postaci rozwiną się w niesamowity sposób, a poza tym pojawią się wielkie romanse, nowa tajemnica i nowy czarny charakter, jeszcze bardziej okrutny niż Klaus.

Wcześniej, w finale 3. sezonu zobaczymy sporo momentów z drewnianymi kołkami w roli głównej i możliwe, że ktoś straci życie. Elena wreszcie zdecyduje, czy woli być ze Stefanem czy Damonem, czy może z żadnym z nich.

Na temat finału 3. sezonu wypowiadają się też w mediach aktorzy. Joseph Morgan, czyli serialowy Klaus powiedział Zap2It, że będzie to niezapomniany odcinek. Zwłaszcza końcówka ma być niezwykle dramatyczna i wywoła wiele komentarzy.

Do finału zostało jeszcze parę odcinków, zobaczcie więc tymczasem niezłe promo powrotu "Pamiętników" i "The Secret Circle", zatytułowane "1 Night 2 Die 4".

http://youtu.be/wqGQV_UB5JM

REKLAMA