Bryan Cranston przemienia się w Waltera White'a w niecałą minutę. Zobaczcie wideo zza kulis "El Camino"

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

Kiedyś Bryan Cranston golił głowę dla "Breaking Bad", w przypadku "El Camino" musiały wystarczyć prostetyki i charakteryzacja. Zobaczcie, jak aktor jest przemieniany w Waltera White'a.

"El Camino: Film Breaking Bad" zawiera retrospekcję, na którą fani naprawdę czekali. Chodzi oczywiście o rozmowę Waltera White'a (Bryan Cranston) i Jessego Pinkmana (Aaron Paul) przy śniadaniu w Owl Cafe, która miała miejsce podczas wydarzeń z odcinka "4 Days Out" z 2. sezonu.

El Camino – Bryan Cranston znów jako Walter White

W 2. sezonie chory na raka płuc Walter świecił już ogoloną czaszką, którą od czasu do czasu przykrywał kapeluszem Heisenberga. Bryan Cranston, który otrzymał pięć nagród Emmy za rolę nauczyciela chemii przemieniającego się w narkotykowego bossa, golił wtedy głowę specjalnie na potrzeby serialu. Ale nie powtórzył już tego wyczynu w filmie.

Powód jest prosty: aktor przyleciał do Albuquerque tylko na 36 godzin w przerwie pomiędzy występami na Broadwayu i nie mógł tak po prostu zmienić całego wyglądu. Wszystkim zajęła się więc ekipa charakteryzatorów: Cheri Monsanto, Garrett Immel i Laverne Munroe. Sztuczna jest nie tylko łysina, ale także wąs, który widzieliśmy w "El Camino".

Czy Walter White pojawi się w Better Call Saul?

Choć Vince Gilligan, twórca "Breaking Bad", zasugerował ostatnio, że już nie zobaczymy Waltera i Jessego razem, Cranston nie miałby nic przeciwko powrotowi do swojej dawnej roli w ramach "Better Call Saul". W rozmowie z "Entertainment Weekly" przyznał jednak, że nie jest pewny, czy to się kiedykolwiek wydarzy.

– Wiem, że Vince i Peter Gould, który kierują tym serialem, bardzo dbają o swoje postacie i całą historię, więc nie chcą czegoś, co będzie sprawiać wrażenia akrobacji. (...) Jeśli to zrobię – oczywiście zrobiłbym to z tych samych powodów co "El Camino" – to wtedy, kiedy wydawałoby się to właściwe i pasowałoby do tej opowieści. Ja bym to zrobił, bo uwielbiam tych ludzi i Boba, i wszystkich w serialu, którego jestem fanem – powiedział Cranston.

Aktor dodał, że musiałoby się to zdarzyć już wkrótce, zważywszy, że "Better Call Saul" coraz bardziej zbliża się czasowo do "Breaking Bad". "Jeśli to się zdarzy, to świetnie. Jeśli nie, też w porządku" – zapewnił odtwórca roli Waltera White'a.

El Camino: Film Breaking Bad jest na Netfliksie

REKLAMA