Rob Lowe i Liv Tyler w zwiastunie "9-1-1: Lone Star" – spin-offu serialu Ryana Murphy'ego

"9-1-1: Lone Star" (Fot. FOX)

0

Ekstremalne wypadki chodzą po ludziach, także w Teksasie, więc Ryan Murphy rozszerza swoją proceduralną franczyzę. Zwiastun "9-1-1: Lone Star" prezentuje gwiazdorską obsadę serialu.

"9-1-1" idzie drogą takich proceduralnych gigantów, jak "NCIS" czy "CSI". Zimą wystartuje "9-1-1: Lone Star", czyli spin-off z akcją osadzoną w Teksasie. Pierwszy zwiastun udowadnia, że to serial identycznie skonstruowany co "9-1-1", włącznie z zamiłowaniem do ekstremalnych wypadków.

9-1-1: Lone Star – zwiastun spin-offu serialu 9-1-1

Rob Lowe ("Parks and Recreation") zagra Owena, strażaka z Manhattanu, który przenosi się do Austin, żeby pomóc w odbudowie zniszczonej remizy. Owen wydaje się być wyluzowanym wielkomiejskim facetem, ale to pozory. W rzeczywistości zmaga się z sekretem, który ukrywa przed światem – takim, który może zakończyć jego życie. Nosi też ze sobą bagaż trudnych doświadczeń związanych z pracą, jako jedyny strażak ze swojej dawnej remizy, który przeżył akcję ratunkową 11 września.

Drugą z gwiazd serialu będzie Liv Tyler ("Pozostawieni"), która wcieli się w Michelle, szefową sanitariuszy. Ona również zmaga się z osobistymi problemami, a dokładniej zniknięciem siostry.

Poza tym w obsadzie "9-1-1: Lone Star" znajdują się Ronen Rubinstein ("Dead of Summer") w roli T.K., syna Owena; Sierra McClain ("Mindhunter") w roli Grace, operatorki telefonu 911; Jim Parrack ("True Blood") jako Judd, strażak i mąż Grace; a także Natacha Karam ("The Brave"), Brian Michael Smith ("Queen Sugar") i Julian Works ("American Crime") jako strażacy oraz Rafael Silva jako policjant.

Producentami i scenarzystami serialu są Ryan Murphy, Brad Falchuk i Tim Minear.

Amerykańska premiera 9-1-1: Lone Star 19 stycznia