Listopad w telewizji HBO – lista premier seriali i filmów

"Mroczne materie" (Fot. BBC)

W listopadzie w telewizji HBO będzie można zobaczyć m.in. miniserial "Szukając Alaski", produkcję fantasy "Mroczne materie" i czeskich "Nieświadomych". Mamy listę premier seriali i filmów.

Na listę listopadowych premier HBO GO wciąż czekamy, a tymczasem mamy dla was ramówkę telewizji HBO. Serialowe nowości to przede wszystkim "Szukając Alaski" (już dostępne w HBO GO), "Mroczne materie", czeski serial "Nieświadomi", a także 3. sezon "Młodego Sheldona" i 3. sezon "W cieniu". Kontynuowane będą takie seriale, jak "Watchmen", "Dolina Krzemowa", "Pani Fletcher" czy "The Affair".

Na liście premier filmowych znajdują się z kolei takie tytuły, jak "Zakonnica", "Kapitan Marvel", "Rodzina od zaraz", "Córka trenera", " Green Book", a także dokumenty "Statua wolności: Matka wygnańców" i "Cały Ralph" o Ralphie Laurenie.

Nowe seriale w HBO – premiery w listopadzie

Szukając Alaski – adaptacja powieści Johna Greena. W serialu śledzimy losy Milesa "Pudge'a" Haltera (Charlie Plummer) i jego przyjaciół. Chłopak, który zaczyna naukę w szkole z internatem, poszukuje czegoś głębszego w życiu. Zakochuje się w enigmatycznej Alasce Young (Kristine Froseth) i znajduje grupkę "swoich ludzi". Po niespodziewanej tragedii dzieciaki będą próbować odnaleźć sens w tym, przez co przechodzą.

Mroczne materie – produkcja BBC i HBO oparta na książkach Philipa Pullmana z serii pod tym samym tytułem. Główną bohaterką serialu jest mała Lyra Belacqua (Dafne Keen, "Logan") żyjąca w jednym ze światów równoległych do naszego. Poszukiwania zaginionego przyjaciela prowadzą dziewczynkę do odkrycia złowrogiego spisku i próby rozwiązania zagadki tajemniczej substancji zwanej Pyłem. Lyra podróżuje między wieloma światami, spotykając na swojej drodze niesamowite istoty i kolejne niebezpieczne sekrety.

Nieświadomi – czeski serial HBO, który przeniesie widzów do końcówki lat 80., tuż przed aksamitną rewolucją. Skrzypaczka Marie (Tatiana Pauhofová, "Gorejący krzew") i jej mąż Wiktor przed dziesięcioma laty uciekli z komunistycznej Czechosłowacji. Jesienią 1989 roku wydaje się, że w kraju nadszedł czas zmian, więc wracają w rodzinne strony. Niedługo po przyjeździe zostają potrąceni na ulicy przez samochód. Kiedy Marie budzi się, odkrywa, że jej mąż zniknął, i nikt nie jest w stanie jej powiedzieć, co się z nim stało i jak go odnaleźć.

Telewizja HBO – filmy i seriale w listopadzie

· Szukając Alaski (Looking for Alaska), odc. 1 – 1 listopada w HBO, kolejne odcinki w piątki

· Zakonnica (The Nun) – 1 listopada w HBO

· Kapitan Marvel (Captain Marvel) – 3 listopada w HBO

· Mroczne materie (His Dark Materials), odc. 1 – 5 listopada o godz. 3:00 rano, powtórka tego samego dnia o 20:10, kolejne odcinki we wtorki w HBO

· O psie, który wrócił do domu ("A Dog's Way Home") – 7 listopada w HBO

· Powrót do Christmas Creek (Return To Christmas Creek) – 9 listopada w HBO

· Młody Sheldon (Young Sheldon) sezon 3, odc. 1 – 9 listopada, kolejne odcinki w soboty w HBO3

· Rodzina od zaraz (Instant Family) – 10 listopada w HBO

· Sekretne życie par (The Secret Life of Couples) sezon 2, odc. 1 – 14 listopada, kolejne odcinki w czwartki w HBO3

· Gwiazdka w domu (Homegrown Christmas) – 16 listopada w HBO

· Córka trenera – 17 listopada w HBO

· Nieświadomi (Bez vedomi) odc. 1 i 2 – 17 listopada, kolejne odcinki w niedziele w HBO3

· W cieniu (Umbre) sezon 3, odc. 1 i 2 – 20 listopada, kolejne odcinki w środy w HBO3

· Statua wolności: Matka wygnańców (Liberty: Mother Of Exiles) – 21 listopada w HBO

· Green Book – 24 listopada w HBO

· Cały Ralph (Very Ralph) – 28 listopada w HBO

REKLAMA