Geralt i Yennefer na nowych zdjęciach z "Wiedźmina". Wkrótce będzie też pełny zwiastun serialu Netfliksa

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Netfliksowy "Wiedźmin" zbliża się wielkimi krokami. Mamy nowe zdjęcia z serialu, na których jest Geralt z Rivii, Yennefer, Płotka i na dokładkę jeszcze tajemnicze pazury.

31 października "Wiedźmin" będzie mieć panel na włoskim konwencie Lucca Comics & Games i to właśnie wtedy ma zostać zaprezentowany zwiastun z prawdziwego zdarzenia. A na razie mamy kolejne foty, które także zawdzięczamy Włochom – dokładniej, dziennikowi "Corriere della Sera, który zamieścił materiał z planu serialu.

Wiedźmin – Geralt i Yennefer na nowych zdjęciach

Na zdjęciach, które możecie zobaczyć w galerii poniżej, jest Henry Cavill jako Geralt z Rivii w dwóch różnych wersjach – w mrocznym lesie na Płotce i w tawernie, gdzie przygląda się komuś z daleka (ewentualnie próbuje ściągnąć na siebie wzrok barmana). Dalej mamy pazurzastą łapę, która po przyjacielsku dotyka ludzkiej ręki, oraz znacznie mniej przyjacielską, ale za to zjawiskową Yennefer (Anya Chalotra).

The Witcher New Photos

Zgodnie z oficjalnym opisem od Netfliksa, serialowy "Wiedźmin" będzie pełną rozmachu opowieścią o przeznaczeniu i rodzinie. Akcja dzieje się na Kontynencie, gdzie ludzie, elfy, wiedźminy, gnomy i potwory walczą o przetrwanie i gdzie dobro i zło nie dają się tak łatwo rozróżnić. W rolach głównych Henry Cavill, Anya Chalotra oraz Freya Allan jako Ciri. 1. sezon będzie liczyć 8 odcinków.

Wiedźmin – kiedy premiera serialu Netfliksa?

Netflix oficjalnie jeszcze nie ogłosił daty premiery "Wiedźmina". Nieoficjalne informacje mówią o 20 grudnia, ale pojawiały się też inne daty. Pozostaje czekać na tę właściwą.