7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Fot. Netflix

Netflix chce walczyć ze współdzieleniem kont. Lela Loren pojawi się w "Amerykańskich bogach". Timothy Webber jako dziadek Jugheada w "Riverdale". A oprócz tego "Pora na przygodę!", "Love, Simon" i nie tylko.

1. Netflix chce walczyć ze współdzieleniem kont

Greg Peters, szef Netfliksa ds. produktu, zasugerował, że serwis będzie próbował przeszkadzać osobom, które korzystają z jednego konta, mimo że nie mieszkają w jednym gospodarstwie domowym. Szczególnie chodzi o współdzielenie konta ze znajomymi czy rodziną mieszkającą w innym mieście. Peters powiedział, że serwis szuka rozwiązania, które nie zirytuje obecnych użytkowników, a jednocześnie zachęci do zakładania własnych kont.

2. Lela Loren pojawi się w Amerykańskich bogach

Lela Loren ("Power") dołączyła do obsady "Amerykańskich bogów". Zagra Marguerite Olsen, sąsiadkę Shadow Moona, znaczy Mike'a Ainsela, który pojawi się w pewnym miasteczku dobrze znanym czytelnikom Neila Gaimana.

3. Peter Coyote w serialu o Jamesie Comeyu

Peter Coyote ("Law & Order: LA") zagra Roberta Muellera, byłego dyrektora FBI, w serialu opowiadającym o jego następcy, Jamesie Comeyu. Serial oparty na książce "A Higher Loyalty: Truth, Lies, and Leadership" tworzy CBS Studios.

4. Timothy Webber zagra w Riverdale

Timothy Webber ("Once Upon a Time") pojawi się w "Riverdale" jako Forsythe Pendleton Jones I, dziadek Jugheada, który mieszka samotnie w środku lasu.

5. Freddie Prinze Jr. w serialu o Punky Brewster

Freddie Prinze Jr. zagra byłego męża Punky Brewster w pilocie serialu, w którym powróci bohaterka sitcomu z lat 80.

6. Sophia Bush w serialu Love, Simon

Sophia Bush pojawi się w serialu "Love, Simon" platformy Disney+.

7. Będą nowe odcinki serialu Pora na przygodę!

"Pora na przygodę!" wróci z czterema godzinnymi odcinkami specjalnymi na HBO Max. Zobaczymy je w 2020 roku, pierwszy plakat promocyjny już jest.

Pora na przygodę nowe odcinki

REKLAMA