6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Batwoman" (Fot. CW)

0

"Batwoman" i "Nancy Drew" z zamówieniem na pełne sezony. Courteney Cox zagra gościnnie w "Modern Family". Felicity Huffman już wyszła z więzienia. A oprócz tego "Space Force", "Perfect Harmony" i nie tylko.

1. Batwoman i Nancy Drew z zamówieniem

Telewizja CW zamówiła pełne sezony "Batwoman" i "Nancy Drew" – po 22 odcinki każdy.

2. Courteney Cox gościnnie w Modern Family

Courteney Cox spotka Pritchettów. Aktorka zagra samą siebie w jednym z odcinków "Modern Family".

3. Felicity Huffman już wyszła z więzienia

Felicity Huffman wyszła z więzienia po odsiedzeniu 11 z 14 dni. Aktorkę, która poszła za kratki w związku ze skandalem z kupowaniem miejsc na studiach, zwolniono wcześniej, bo takie są procedury w USA. Jeśli więzień ma wyjść w weekend albo święto, jest wypuszczany nieco wcześniej.

4. Mniej Megan Mullally w Will & Grace

Megan Mullally nie pojawi się we wszystkich odcinkach finałowego sezonu "Will & Grace". Aktorka wzięła wolne na dwa odcinki, co spowodowało powrót plotek, że ona i Debra Messing nie przepadają za sobą.

5. Jeszcze mocniejsza obsada Space Force

Do obsady "Space Force", kosmicznej komedii Netfliksa, dołączyli Noah Emmerich ("The Americans"), Fred Willard ("Modern Family") i Jessica St. Clair ("Playing House").

6. Perfect Harmony ma szansę na 2. sezon

NBC nie ma najlepszej jesieni. "Sunnyside" i "Bluff City Law" w praktyce są skasowane, ale może przetrwać "Perfect Harmony". Komedia ma zamówienie na 13 odcinków i więcej w 1. sezonie nie dostanie ze względu na zobowiązania Bradleya Whitforda na planie "Opowieści podręcznej". Jest za to szansa na 2. sezon ze względu na pustki w ramówce. Prawdopodobnie jednak NBC poczeka z decyzją do maja.

REKLAMA