6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Horror Story: 1984" (Fot. FX)

Dylan McDermott w zapowiedzi kolejnego odcinka "American Horror Story: 1984". Sarah Snook i David Costabile w nowym serialu AMC. Ekipa Lizzie McGuire znów na planie. A oprócz tego "Mrs. America", "Charmed" i nie tylko.

1. Dylan McDermott w zapowiedzi AHS: 1984

Dylan McDermott pojawi się w kolejnym odcinku "American Horror Story: 1984". Zobaczcie, jak się prezentuje z wielkimi wąsami.

2. Sarah Snook i David Costabile w serialu AMC

Sarah Snook ("Sukcesja"), David Costabile ("Billions") i Sonya Cassidy ("Lodge 49") zagrają w nowej antologii telewizji AMC, którą tworzą Will Bridges ("Black Mirror") i Brett Goldstein ("Superbob"). Akcja 6-odcinkowej serii dzieje się 15 lat w przyszłości, kiedy pojawia się możliwość sprawdzenia, kto jest naszą bratnią duszą. W każdym z odcinków zobaczymy inną historię związaną z tym odkryciem.

Zdjęcia do serialu już ruszyły w Madrycie. Snook zagra w 1. odcinku matkę z przedmieścia, dręczoną wiedzą, że jej mąż nie jest jej bratnią duszą. Costabile'a zobaczymy w 2. odcinku w roli profesora Ivy League, którego życie staje się jedną wielką niewiadomą, kiedy poznaje swoją bratnią duszę, graną przez Cassidy.

3. Olivia Scriven w serialu Mrs. America

Olivia Scriven ("DeGrassi") zagra córkę Phyllis Schlafly (Cate Blanchett) w serialu limitowanym "Mrs. America" o walce kobiet o równość w latach 70.

4. Powstaje dokument o Anthonym Bourdainie

CNN i HBO Max pokażą dokument, którego bohaterem będzie zmarły szef kuchni i zarazem gwiazda telewizji Anthony Bourdain. Film wyreżyseruje i wyprodukuje dokumentalista Morgan Neville ("20 Feet From Stardom").

5. Poppy Drayton w obsadzie Charmed

Poppy Drayton ("Kroniki Shannary") dołączyła do obsady rebootu "Czarodziejek". Aktorka, która już zadebiutowała w roli potężnej i tajemniczej Abigael, będzie w stałej obsadzie.

6. Ekipa Lizzie McGuire znów na planie

"Lizzie McGuire", młodzieżowy serial Disneya, powróci w dorosłej wersji. Tytułowa bohaterka (Hilary Duff) ma już prawie 30-tkę, pracuje jako asystentka dekoratora wnętrz w Nowym Jorku, ma fantastycznego chłopaka i mieszkanie z widokiem na Brooklyn – ale nie wszystko w jej życiu jest perfekcyjne. Z pomocą przyjaciół, kochającej rodziny i swojego animowanego alter ego Lizzie przeżywa wzloty i upadki dorosłości.

Lizzie McGuire nowy sezon

REKLAMA