6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dracula" (Fot. BBC)

0

Zapowiedź serialu "Dracula" od twórców "Sherlocka". Hugh Laurie w adaptacji Agathy Christie. Zdjęcia z 5. sezonu "Last Tango in Halifax". A oprócz tego Obi-Wan Kenobi, nowa rola Melanie Lynskey i nie tylko.

1. Dracula – teaser serialu twórców Sherlocka

Telewizja BBC wypuściła pierwszy teaser i nowe zdjęcia (do obejrzenia tutaj) z serialu "Dracula" Stevena Moffata i Marka Gatissa. W roli słynnego krwiopijcy Claes Bang, ostatnio znany z "The Affair".

2. Melanie Lynskey w pilocie serialu Showtime

Melanie Lynskey ("Togetherness") dołączyła do obsady pilota "Yellowjackets". To historia dziewczęcej drużyny piłkarskiej, która przeżyła katastrofę samolotu. Serial pokaże, jak bohaterki sobie radzą jako dorosłe kobiety 25 lat po wypadku.

3. Ashley Romans z awansem w NOS4A2

Ashley Romans, czyli serialowa Tabitha, została awansowana do stałej obsady "NOS4A2".

4. Obi-Wan Kenobi – kiedy ruszają zdjęcia?

Ewan McGregor zdradził, że zdjęcia do serialu, którego bohaterem będzie Obi-Wan Kenobi, wystartują latem 2020 roku. To oznacza, że premiery na Disney+ możemy się spodziewać w 2021 roku. Aktor przyznał także, że projekt jest planowany od dawna i że przez cztery lata musiał kłamać, kiedy był o niego pytany.

5. Hugh Laurie w adaptacji Agathy Christie

Variety podaje, że Hugh Laurie ma zagrać w nowej adaptacji jednej z książek Agathy Christie, którą szykuje BBC. Wszystkie szczegóły na razie są tajemnicą.

6. Last Tango in Halifax – zdjęcia z 5. sezonu

"Last Tango in Halifax" wróci w 2020 roku z 5. sezonem. Więcej zdjęć znajdziecie tutaj.

Last Tango in Halifax sezon 5