Musicalowy odcinek "Lucyfera" zapowiada się bajecznie. Tom Ellis wrzucił nagranie z klimatycznym występem

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Było już zdjęcie z musicalowego odcinka "Lucyfera", a teraz pora na utrzymane w klimacie filmu noir nagranie! Po nim jeszcze bardziej nie będziecie mogli doczekać się finałowego sezonu serialu.

Aktorzy i ekipa pomagająca kręcić "Lucyfera" mają pełne ręce roboty na planie finałowej części serialu. 5. sezon Lucka będzie mieć musicalowy odcinek, o który produkcja prosiła się niemal od początku. Będzie on utrzymany w stylu kina noir i klimacie lat 40. XX wieku. Teraz Tom Ellis pokazał widzom przedsmak tego, co ich czeka. Możemy powiedzieć jedno – apetyt na kolejną porcję odcinków "Lucyfera" niebezpiecznie rośnie.

Lucyfer sezon 5 – fragment musicalowego odcinka

4. odcinek finałowego sezonu "Lucyfera" będzie różnić się od poprzednich formą i fabułą. Nie tylko będzie mieć postać musicalu, ale i znane widzom postacie wystąpią w nim w alternatywnych rolach. Fabuła skupi się na relacji Maze i Lucyfera oraz odpowie na pytanie, dlaczego demonica zachowuje w taki, a nie inny sposób.

Tom Ellis wrzucił na swój Instagram nagranie zrobione między ujęciami do serialu. Filmik daje nam przedsmak musicalowego odcinka.

– Bawiliśmy się świetnie, kręcąc czwarty odcinek 5. sezonu "Lucyfera". Pomiędzy nagrywaniem zdjęć znalazłem parasol i nakręciłem ten film z pomysłowym jak zawsze Joshem [kostiumolog serialu]. Czasem kocham swoją pracę. Innym razem nie wierzę, że to praca – napisał aktor.

5. sezon "Lucyfera" będzie liczyć 16 odcinków, które zostaną udostępnione w dwóch częściach. Wiadomo także, że pojawi się w nim Tricia Helfer, która odgrywała rolę matki głównego bohatera oraz prawniczki Charlotte Richards.

Lucyfer sezon 5 – premiera w 2020 na Netfliksie