8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Finałowy sezon "Lucyfera" w dwóch częściach. Ostateczny zwiastun serialu "The Mandalorian". Twórcy "Gry o tron" jednak nie napiszą "Gwiezdnych wojen". A oprócz tego "American Horror Story", "Stumptown" i nie tylko.

1. Finałowy sezon Lucyfera w dwóch częściach

Tom Ellis zdradził w "The Kelly Clarkson Show", że 16-odcinkowy 5. sezon "Lucyfera" zostanie podzielony na dwie części po 8 odcinków każda. Netflix jeszcze nie ogłosił daty premiery pierwszej części.

2. The Mandalorian – drugi zwiastun serialu

Disney+ wypuścił nowy zwiastun "The Mandalorian". Premiera serialu i zarazem całej platformy 12 listopada w USA.

3. Twórcy Gry o tron rezygnują z Gwiezdnych wojen

David Benioff i D.B. Weiss już nie są powiązani z nowymi "Gwiezdnymi wojnami". Showrunnerzy "Gry o tron" zajmą się tylko i wyłącznie pracą dla Netfliksa, z którym podpisali kontrakt.

4. Jared Padalecki aresztowany za pobicie

Jared Padalecki został aresztowany w weekend w Austin w Teksasie pod zarzutem pobicia dwóch osób i picia w miejscu publicznym. Aktor wdał się w kłótnię w barze Stereotype, a kiedy został wyprowadzony na zewnątrz przez menedżerów, uderzył obu w twarz. Incydent nie miał i prawdopodobnie nie będzie mieć większego wpływu na harmonogram prac na planie finałowego sezonu "Supernatural".

5. CW pracuje nad serialem Superman & Lois

CW pracuje nad serialem o Supermanie i Lois Lane. W głównych rolach powrócą znani już ze świata Arrowverse Tyler Hoechlin i Elizabeth Tulloch. Ich bohaterowie mają zostać w serialu młodymi rodzicami.

6. Stumptown i Mixed-ish z pełnymi sezonami

Telewizja ABC zamówiła pełne sezony nowych seriali "Stumptown" i "Mixed-ish" (po 22 odcinki), a także zwiększyła zamówienie dla 2. sezonu "The Rookie" (20 odcinków). 1. sezon "Emergence" zakończy się po 13 odcinkach, ale jest szansa, że serial dostanie 2. sezon. Decyzji możemy spodziewać się wiosną.

7. Sarah Paulson chce wrócić do AHS w 10. sezonie

Sarah Paulson, która pojawiła się na imprezie z okazji 100. odcinka "American Horror Story", powiedziała, że chciałaby wrócić do serialu w 10. sezonie. 9. sezon jest jedynym, w którym nie zobaczymy jej w ogóle.

8. Chicago P.D. na kanale 13 Ulica

4 listopada o 22:00 kanał 13 Ulica rozpocznie emisję pierwszego sezonu Chicago P.D., czyli policyjnego serialu z uniwersum Chicago Dicka Wolfa. Na dzień dobry zostaną pokazane dwa odcinki.

REKLAMA