"The Affair" w poniedziałek wraca po raz ostatni – zobaczcie zapowiedź finału serialu

"The Affair" (Fot. Showtime)

Jak potoczą się dalsze losy Noaha i Helen? Czy Joanie dostanie to, po co przyjechała do Montauk? Czy Sasha Mann kupi sobie nowy batmobil? Pytań przed finałem "The Affair" nie brakuje.

"Jeśli ból może odbijać się echem przez pokolenia, to miłość też" – mówi Noah Solloway (Dominic West) w krótkiej zapowiedzi finału "The Affair". I miejmy nadzieję, że sprawdzi się to w przypadku Whitney (Julia Goldani Telles).

The Affair – zwiastun finału serialu

Ślub córki Sollowayów w ogrodzie dziadków wygląda przepięknie, ale Noah wciąż nie jest zaproszony. W jednej ze scen podgląda ceremonię zza płotu, w innej widzimy go, jak samotnie maszeruje przez Montauk. Whitney wciąż nie wybaczyła ojcu, za to Noah i Helen (Maura Tierney) po najnowszym odcinku wydają się być pogodzeni zarówno z trudną przeszłością, jak i skomplikowaną teraźniejszością.

W ich przypadku wiele do dodania nie zostało. Za to daleki od zakończenia wydaje się być wątek Joanie (Anna Paquin), która szukając sprawiedliwości dla matki, wpadła w ręce jej oprawcy. Czy prawda o śmierci Alison (Ruth Wilson) po latach ujrzy światło dzienne?

Na pewno czeka nas sporo ślubnych dramatów i kłótni na linii Helen - Whitney. "Czy ty rzeczywiście jesteś zakochana?" – pyta matka córkę w klipie z finału. I na tym póki co konwersacja się urywa. Ciąg dalszy nastąpi w poniedziałek.

Finał The Affair w poniedziałek w HBO GO

REKLAMA