Alexis z "Dynastii" będzie mieć kolejną twarz. Kto zagra intrygantkę w 3. sezonie?

"Dynastia" (Fot. CW)

"Dynastia" przerobiła już trzy wersje Cristal, teraz czas na trzecią Alexis. Wiadomo już, kto przejmie rolę wiecznie knującej byłej małżonki Blake'a Carringtona w 3. sezonie serialu.

Elaine Hendrix, która grała z Elizabeth Gillies w serialu "Sex & Drugs & Rock & Roll", zadebiutuje jako Alexis Carrington w 3. sezonie "Dynastii" – donosi TVLine.

Dynastia sezon 3 – Elaine Hendrix jako nowa Alexis

Tym samym serial będzie miał trzecią już wersję kultowej intrygantki. Pierwszą była Nicollette Sheridan, która nagle odeszła w trakcie 2. sezonu, tłumacząc to problemami osobistymi. Drugą grała Gillies, serialowa Fallon, co wyjaśniono magią operacji plastycznej. Teraz czas na kolejną.

Elaine Hendrix Dynastia sezon 3

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie bohaterka powróci do "Dynastii", ale wiemy, jak będzie wyglądać jej powrót. "Alexis znów jest w Atlancie, z nowym wyglądem, nowym mężczyzną i mnóstwem rachunków do wyrównania" – czytamy w oficjalnym opisie od CW.

Hendrix możecie kojarzyć nie tylko z "Sex & Drugs & Rock & Roll", ale też m.in. z "Proven Innocent", "Anger Management", "Mistresses" czy "Marona". Aktorka dołączyła do kilkorga nowych osób w obsadzie, m.in. Danielli Alonso (Cristal). Awans do stałej obsady w 3. sezonie "Dynastii" otrzymali także Adam Huber (Liam), Michael Michele (Dominique) i Sam Underwood (Adam).

Dynastia sezon 3 – kiedy premiera na Netflix?

Fani "Dynastii" tym razem będą musieli poczekać dłużej na nowe odcinki. 3. sezon nie pojawia się w serwisie Netflix na bieżąco i to się nie zmieni. Według TVLine Netlix planuje wrzucić całość latem 2020 roku.

REKLAMA