"The End of the F***ing World" – zwiastun 2. sezonu. O co chodzi z Alyssą w sukni ślubnej?

"The End of the F***ing World" (Fot. Channel 4)

Czy w 2. sezonie "The End of the F***ing World" zobaczymy Jamesa? Dlaczego Alyssa nosi suknię ślubną? Zwiastun nowych odcinków zawiera mnóstwo nowych scen, ale niewiele wyjaśnia.

"The End of the F***ing World", czyli brytyjski serial młodzieżowy stacji Channel 4, który świat poznał dzięki Netfliksowi, powraca z 2. sezonem. A w nim możemy się spodziewać widoku Alyssy (Jessica Barden) w sukni ślubnej, tylko wciąż nie wiemy, co to właściwie oznacza.

The End of the F***ing World sezon 2 – zwiastun

Wiemy za to, że akcja 2. sezonu "The End of the F***ing World" zacznie się dwa lata po wydarzeniach z finału 1. serii. Alyssa wciąż zmaga się z tym, co spotkało na plaży Jamesa (Alex Lawther), chłopaka, z którym uciekła z domu. Czy James jeszcze wróci w serialu? W zwiastunie chłopak się pojawia, ale tylko w retrospekcjach. Nic nie wskazuje na to, żeby był obecny w życiu Alyssy w teraźniejszości.

Do obsady serialu dołączy Naomi Ackie ("Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", "Lady Macbeth"), która zagra Bonnie, outsiderkę o trudnej przeszłości, mającą tajemniczy związek z Alyssą. Zobaczymy także Tima Keya ("Alan Partridge: Alpha Papa") w roli Gusa, właściciela motelu.

2. sezon "The End of the F***ing World" będzie składać się z ośmiu odcinków. A 3. sezon prawdopodobnie nie powstanie. "Wydaje mi się, że jak dla mnie wystarczy. Skończyliśmy. Myślę, że wydusić z tego więcej byłoby błędem. Podoba mi się punkt, w którym zakończyliśmy" – skomentowała showrunnerka serialu, Charlie Covell.

The End of the F***ing World wraca 5 listopada

The End of the F***ing World sezon 2

REKLAMA