6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"V-Wars" (Fot. Netflix)

"V-Wars" z Ianem Somerhalderem z premierą w grudniu. "Pennyworth" z zamówieniem na 2. sezon. "Wojna światów" od dziś na FOX Polska. A oprócz tego "Narcos", "Shameless" i nie tylko.

1. V-Wars z Ianem Somerhalderem w grudniu

5 grudnia na Netfliksie zadebiutuje serial "V-Wars", w którym Ian Somerhalder ("Pamiętniki wampirów") zagra lekarza walczącego z wirusem zamieniającym ludzi w krwiożercze potwory. Serial tworzą William Laurin i Glenn Davis ("1-800-MISSING").

2. Pennyworth z zamówieniem na 2. sezon

"Pennyworth" dostał zamówienie na 10-odcinkowy 2. sezon. Zdjęcia wystartują w Wielkiej Brytanii w styczniu, premiera w 2020 roku.

3. Creepshow z zamówieniem na 2. sezon

Platforma Shudder zamówiła 2. sezon horroru "Creepshow".

4. Wojna światów od dziś na FOX Polska

31 października o godz. 21:00 na kanale FOX startuje "Wojna światów", współczesna adaptacja powieści H.G. Wellsa, której akcja dzieje się w Wielkiej Brytanii i Francji. W rolach głównych Gabriel Byrne ("Dziedzictwo. Hereditary") i Elizabeth McGovern ("Downton Abbey"). Premiera będzie składać się z dwóch odcinków.

5. Nowe aktorki w 10. sezonie Shalemess

Lynn Chen ("Saving Face") i Idara Victor ("Rizzoli & Isles") dostały role powracające w 10. sezonie "Shameless".

6. Narcos pojawi się w Stopklatce TV

Stopklatka TV jako pierwszy kanał telewizyjny w Polsce pokaże netfliksowy serial "Narcos". Premiera 23 listopada, emisja w soboty o godz. 22:00 po dwa odcinki. Stacja wyemituje trzy sezony, których akcja rozgrywa się w Kolumbii wokół karteli z Medellin i Cali, a także "Narcos: Meksyk" o kartelu z Guadalajary.

REKLAMA