7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Julia Garner w netfliksowym serialu Shondy Rhimes. Sean Bean w 2. sezonie "Snowpiercera". Ekipa "Lucyfera" w halloweenowym wydaniu. A oprócz tego "See", "Nancy Drew", "Supergirl" i nie tylko.

1. Julia Garner w serialu Shondy Rhimes

Julia Garner ("Ozark"), Anna Chlumsky ("Veep"), Katie Lowes ("Skandal"), Laverne Cox ("Orange Is the New Black") i Alexis Floyd ("The Bold Type") zagrają w 10-odcinkowym serialu limitowanym "Inventing Anna", który tworzy Shonda Rhimes dla Netfliksa. Produkcja zainspirowana artykułem "How Anna Delvey Tricked New York's Party People" z "New York Magazine" opowie historię dziennikarki (Chlumsky), badającej sprawę Anny Delvey (Garner), młodej kobiety, która wkręciła się do kręgów nowojorskiej socjety i oszustwem wyłudziła ogromne pieniądze.

2. Sean Bean w 2. sezonie Snowpiercera

Sean Bean dołączył do stałej obsady serialu "Snowpiercer", ale dopiero od 2. sezonu. Szczegóły jego roli pozostają tajemnicą. 1. sezon zobaczymy wiosną 2020 roku.

3. See będzie mieć 2. sezon

Dziś startuje platforma Apple TV+, w której jedną z głównych atrakcji ma być dystopijny serial "See" z Jasonem Momoą. Produkcja ma zamówienie na 2. sezon, co potwierdzają aktorzy. Z kolejnymi sezonami powrócą także "The Morning Show" i "For All Mankind".

4. Joshua Malina zagra w Perfect Harmony

Joshua Malina, który grał z Bradleyem Whitfordem w "The West Wing", pojawi się gościnnie w "Perfect Harmony" w roli ekscentrycznego sędziego konkursu "Conley Fork's Finest".

5. Nick Sagar pojawi się w Supergirl

Nick Sagar ("Shadowhunters") zagra złoczyńcę w 5. sezonie "Supergirl".

6. Miles Gaston Villanueva zagra w Nancy Drew

Miles Gaston Villanueva ("Law & Order True Crime: The Menendez Murders") dostał powracającą rolę w serialu "Nancy Drew". Zagra biznesmena zajmującego się nieruchomościami, który jest rywalem biznesowym Ryana Hudsona (Riley Smith).

7. Ekipa Lucyfera w halloweenowym wydaniu

Trwają prace nad 5. sezonem "Lucyfera". A tak oto serialowa ekipa wyglądała w Halloween:

REKLAMA