Cztery nowe postacie w 4. sezonie "Stranger Things". Co zdradzają ich pierwsze opisy?

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Każdy sezon "Stranger Things" oznacza nowe postacie i nie inaczej będzie w 4. serii. Jeszcze nie wiadomo, kto je zagra, ale pojawiły się pierwsze nieoficjalne opisy.

Ekipa "Stranger Things" wejdzie na plan 4. sezonu w styczniu 2020 roku i będzie pracować do sierpnia. A już teraz bracia Dufferowie tworzą scenariusz i przymierzają się do castingów.

Stranger Things – nowe postacie w 4. sezonie serialu

Jak donosi TVLine, obecnie trwają poszukiwania odtwórców czterech ról powracających – trzech nastolatków i jednego dorosłego mężczyzny. Wśród nastolatków ma być metalowiec, uprzywilejowany osiłek i postać, która bardzo przypomina Jeffa Spicolego z filmu "Beztroskie lata w Ridgemont High". Starszy bohater z kolei ma cechy, które pozwalają myśleć, że będzie miał związek z rosyjskim wątkiem.

Stranger Things sezon 4

Oczywiście to na razie tylko przymiarki. Do stycznia pozostało sporo czasu i nie wszystkie wymienione postacie muszą znaleźć się ostatecznie w scenariuszu. Ale wydaje się, że Rosja będzie w nim pełnić istotną rolę, niezależnie od tego, czy Hopper żyje i czy to on jest Amerykaninem trzymanym w więzieniu na Kamczatce.

4. sezon "Stranger Things" ma już pierwszą zapowiedź, w której nam oznajmiono: "Już nie jesteśmy w Hawkins". Co dokładnie będzie oznaczać zapowiadane powiększenie serialowego świata? Prawdopodobnie nie tylko wątki rosyjskie, ale też ciąg dalszy losów Willa, Joyce i Jedenastki poza rodzinnym miasteczkiem, które opuścili pod koniec ostatniej serii.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie