9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Suits" (Fot. USA Network)

"Suits" (Fot. USA Network)

Kiedy wraca "Suits" i inne seriale USA Network? Kogo zobaczymy w finale "Desperate Housewives"? Czy Nancy Botwin przeżyła finał 7. serii "Trawki"? A oprócz tego "HIMYM", "Simpsonowie", "Californication". Uwaga na spoilery!

1. Kiedy wraca "Suits" i inne letnie seriale USA Network? Stacja USA ogłosiła daty swoich letnich premier. Już 11 maja ruszy nowy serial "Common Law". 6 czerwca premierę będzie miał 4. sezon "Royal Pains" i 2. sezon "Necessary Roughness". 14 czerwca powrócą "Burn Notice" i "Suits", a 10 lipca "White Collar" i "Covert Affairs". Nie jest jeszcze znana data premiery nowego serialu "Political Animals".

2. Czy Nancy Botwin przeżyła finał 7. sezonu "Weeds"? Michael Ausiello wie już, że Nancy została faktycznie postrzelona, ale raczej nie zastrzelona. W premierze 8. sezonu "Trawki" zobaczymy szpital, policję, a także chirurga od mózgu. Będzie się działo.

3. Spoilery na temat finału "Desperate Housewives". Michael Ausiello wie nie tylko, co w "Trawce" piszczy. Wie także, jaki tytuł będzie nosić finałowy odcinek "Gotowych na wszystko": "Finishing the Hat". Wiadomo również, że w finale powróci Christine Estabrook jako Martha Huber, zapewne we flashbacku. Emisja ostatniego odcinka serialu planowana jest na 13 maja.

4. Fatalna oglądalność "How I Met Your Mother". Widzowie chyba mają już dość czekania na zjawienie się Matki - oglądalność "HIMYM" jest kiepska - ostatni odcinek obejrzało 7,2 mln Amerykanów (współczynnik 3,0). Spada też "2 Broke Girls" (8,4 mln, 3,3), za to troszkę rośnie "Two and a Half Men" (11 mln, 3,7). Z poniedziałkowych seriali zaczyna tracić "Smash" - mimo że w ostatnim odcinku była Uma Thurman, zdecydowało się go obejrzeć tylko 5,9 mln osób (współczynnik 1,9).

5. "Don't Trust the B–– Apartment 23" na celowniku Telewizyjnej Rady Rodziców. Wymazali słowo "bitch", ale PTC, czyli Telewizyjna Rada Rodziców zawsze takie rzeczy zauważy. Organizacja zaatakowała nowy serial ABC za obraźliwą zawartość - seks, hedonizm, dragi i na dodatek spojenie alkoholem 13-latka, a to wszystko tylko w pilocie. Do tego jeszcze dochodzi niewłaściwy język, jakiego używają bohaterowie, no i oczywiście ten okropny tytuł. Rada chce doprowadzić do tego, żeby firmy, które reklamując się w czasie serialu, przestały to robić.

6. Serialowe gwiazdy w ciąży. Podobno wampiry nie mogą mieć dzieci, ale Stephen Moyer na szczęście może. On i jego żona Anna Paquin ("True Blood") oczekują swojego pierwszego dziecka. Z kolei trzeciego już potomka spodziewa się Melissa Joan Hart (obecnie "Melissa & Joey"), która ogłosiła to w przeddzień swoich urodzin na Twitterze.

7. Tytuły premierowych odcinków 6. serii "Californication". Ledwie skończył się 5. sezon "Californication", a twórcy serialu już pracują nad kolejnym. Znamy już tytuły dwóch pierwszych odcinków 6. sezonu: "The Unforgiven" i "Quitters".

8. Bryan Cranston w "Simpsonach". W odcinku "The Simpsons" z 6 maja usłyszymy Bryana Cranstona, który zagra agenta Stradivariusa Caina, bohatera filmu szpiegowskiego. Wiadomo już, jak będzie wyglądał ów agent.

9. "Rodzina Borgiów" wraca do polskiego HBO. Czas najwyższy! W sobotę 26 maja rusza w Polsce na antenie HBO 2. sezon "Rodziny Borgiów" z Jeremym Ironsem w roli głównej.

REKLAMA