8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Showrunnerka "Wiedźmina" mówi, ile planuje sezonów. Maggie może wrócić już w 10. sezonie "The Walking Dead". Melissa Joan Hart znów jako Sabrina. A oprócz tego "The Morning Show", "Stan gry" i nie tylko.

1. Ile sezonów będzie mieć Wiedźmin?

Lauren S. Hissrich, showrunnerka "Wiedźmina", zdradziła w rozmowie z magazynem SFX, że planuje aż siedem sezonów serialu.

– Rozplanowałam historię na siedem sezonów. Teraz chodzi tylko o to, jak stworzyć opowieść, która rzeczywiście przyciągnie publiczność na lata. Najgorsze, co moglibyśmy zrobić, to włożyć całą naszą energię w pierwszy sezon i nie myśleć o tym, jak te postacie mogą się rozwinąć – powiedziała.

2. Reżyserka The Morning Show zrezygnowała z Watchmen

Mimi Leder, producentka "Pozostawionych", a ostatnio reżyserka "The Morning Show", zdradziła, że Damon Lindelof zapraszał ją do ekipy "Watchmen". Odmówiła ze względu na zobowiązania wobec Apple.

3. Maggie już w 10. sezonie The Walking Dead?

Angela Kang, showrunnerka "The Walking Dead", powiedziała, że Lauren Cohan może pojawić się ponownie jako Maggie już w 10. sezonie. Jej powrót do stałej obsady planowany jest na 11. sezon.

4. Melissa Joan Hart znów jako Sabrina

Melissa Joan Hart powróciła do roli Sabriny, nastoletniej czarownicy w programie "The Late Late Show". W skeczu "Subpoena the Teenage Witch" usłyszeliśmy także ponownie Nicka Bakaya jako Salema.

5. ABC zamawia pilot w stylu Erin Brockovich

Krista Vernoff stworzy dla ABC pilot serialu "Rebel", zainspirowany historią Erin Brockovich. Bohaterką będzie Annie "Rebel" Rebelsky, konsultantka prawna, która, 20 lat po tym jak stała się sławna dzięki filmowi, wciąż pracuje bez wykształcenia prawniczego. I wciąż jest prawdziwą superbohaterką dnia codziennego, która przejmuje się ludzkimi problemami i walczy tak, by wygrać za wszelką cenę.

6. Malcolm Barrett zagra męża Arethy Franklin

Malcolm Barrett ("Timeless") pojawi się w 3. sezonie serialu "Geniusz" w roli Teda White'a, pierwszego męża i zarazem menedżera Arethy Franklin. Główną rolę zagra Cynthia Erivo ("Harriet").

7. Paul Abbott tworzy nową wersję Stanu gry

Paul Abbott, autor brytyjskiego miniserialu politycznego "Stan gry" z 2003 roku, tworzy jego nową wersję dla BBC.

8. Smoczy Książę – zwiastun 3. sezonu

Netfliksowy "Smoczy Książę" wraca z 3. sezonem 22 listopada.

REKLAMA