6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

0

HBO zapowiada 3. sezon "Westworld" i mnóstwo nowości na 2020 rok. Twórca "BoJacka Horsemana" potwierdza, że Netflix skasował serial. Al Pacino kontra naziści w teaserze "Hunters". A oprócz tego "Dracula", "Carmen Sandiego" i nie tylko.

1. HBO zapowiada nowe seriale na 2020 rok

HBO wypuściło zapowiedź serialowych nowości na przyszły rok. Z kolejnymi sezonami wrócą m.in. "Westworld", "Curb Your Enthusiasm", "Barry", "Genialna przyjaciółka" i "Nowy papież". Będzie też mnóstwo nowych rzeczy: "The Outsider", "Lovecraft Country", "Perry Mason", "Avenue 5", "Run", "Industry", "Betty", "The Undoing", "The Third Day", "The Plot Against America", "I Know This Much Is True" i "January 22nd". Zobaczcie fragmenty tych seriali:

2. To Netflix zakończył BoJacka Horsemana

Raphael Bob-Waksberg, twórca "BoJacka Horsemana", potwierdził w rozmowie z Vulture, że decyzję o skasowaniu serialu podjął Netflix. Ekipa serialu myślała, że mają przed sobą jeszcze kilka lat. Zakończenie będzie takie, jak planowano od początku, różnica jest taka, że "BoJack" dotrze tam krótszą drogą.

3. Al Pacino kontra naziści w teaserze Hunters

W 2020 roku na Amazon Prime Video zobaczymy serial "Hunters" z Alem Pacino w roli głównej i Jordanem Peele'em za sterami. Akcja będzie dziać się w latach 70. w Nowym Jorku i skupiać się na grupce osób polujących na nazistów, którzy przetrwali i chcą stworzyć IV Rzeszę.

4. Dracula planowany na więcej sezonów

Mark Gatiss, jeden z twórców nowego "Draculi", zasugerował, że ekipa myśli o 2. sezonie, choć BBC jeszcze go nie zamówiło. "Bardzo trudno jest zabić wampira" – oznajmił Gatiss w rozmowie z RadioTimes.com.

5. Soundtrack z premierą w grudniu na Netfliksie

Muzyczny serial "Soundtrack" Joshui Safrana ("Smash"), wcześniej znany pod tytułem "Mixtape", zadebiutuje 18 grudnia na Netfliksie. W rolach głównych Jenna Dewan, Christina Milian i Madeleine Stowe.

Soundtrack Netflix Jenna Dewan

6. Kim, do licha, jest Carmen Sandiego? – książka

Carmen Sandiego, bohaterka serialu animowanego z lat 90. i jego nowej wersji stworzonej przez Netfliksa, doczekała się książek na swój temat. Pod koniec października nakładem Wydawnictwa Insignis do księgarń trafiła pierwsza książka z cyklu poświęconego najsłynniejszej złodziejce świata.

W "Kim, do licha, jest Carmen Sandiego?" Carmen po raz pierwszy opowiada swoją historię, która rozpoczyna się na tajemniczej wyspie w elitarnej szkole złodziei. Osierocona dziewczynka marzy o nauce w akademii i podróżowaniu po świecie. Kiedy w końcu udaje jej się dołączyć do grona uczniów, staje przed trudnym wyborem, a jej losy toczą się w niespodziewanym kierunku.

Przedmowę do książki napisała Gina Rodriguez, aktorka udzielająca głosu Carmen w serialu Netfliksa. "Kim, do licha, jest Carmen Sandiego?" będzie można wygrać w naszym konkursie – wypatrujcie go dzisiaj na Facebooku!

Kim, do licha jest Carmen Sandiego?