Najlepsze seriale października według czytelników Serialowej – zapraszamy do głosowania!

Fot. HBO/Hulu

Październik co roku dostarcza świetnych premier serialowych. Tegoroczne to m.in. "Watchmen", "Szukając Alaski" i film "El Camino". Zapraszamy do wybierania najlepszych seriali miesiąca.

W październiku miało miejsce mnóstwo serialowych powrotów, w tym "The Walking Dead", "Mr. Robot", "Castle Rock", "BoJack Horseman", "The Kominsky Method", "Dolina Krzemowa". Nowe seriale to m.in. "Katarzyna Wielka", "Szukając Alaski", "Modern Love", "Życie z samym sobą", "Watchmen", "Pani Fletcher".

Listę premier znajdziecie tutaj, nie zapominajcie także o kontynuacjach, jak "Kroniki Times Square", "Sukcesja", "The Affair", "Dobre Miejsce" i wiele innych tytułów. Możecie również głosować na "El Camino", filmowy epilog serialu "Breaking Bad".

Zasady głosowania: prosimy was o podawanie w komentarzach – tutaj albo pod tym postem na Facebooku – tytułów trzech seriali, które waszym zdaniem były najlepsze w październiku (kolejność dowolna). My wasze głosy policzymy, a wynik opublikujemy. Głosować możecie do niedzieli 10 listopada do końca dnia.

Bierzemy pod uwagę tylko te seriale, które miały przynajmniej jeden nowy odcinek w październiku.

REKLAMA