"Reprisal", czyli Abigail Spencer jako femme fatale na ścieżce zemsty – zobaczcie zwiastun serialu Hulu

"Reprisal" (Fot. Hulu)

Abigail Spencer została nieustraszoną blondynką w "Reprisal", thrillerze w stylu noir od Hulu. Zobaczcie nowy zwiastun serialu o kobiecie, która się mści na swoich oprawcach.

"Czuję, że coś się we mnie budzi. Ten mrok. Jak choroba. I ty pomogłeś mi to uświadomić" – mówi Abigail Spencer ("Timeless", "Rectify") w zwiastunie "Reprisal".

Reprisal – zwiastun serialu z Abigail Spencer

W serialu platformy Hulu Spencer gra Doris Dearie aka Katherine Harlow, kobietę wyjętą z kina noir, która szuka zemsty. Jej przeciwnikami będą gangsterzy, którzy zostawili ją na śmierć, w tym także jej własny brat. Zgodnie z oficjalnym opisem, "Reprisal" to thriller w stylu hyper-noir, który ma zbadać "zawiłości rodziny – zarówno tej, w której się rodzisz, jak i tej, którą nabywasz po drodze".

W obsadzie znajdują się także Ron Perlman ("Synowie Anarchii"), Rodrigo Santoro ("Westworld"), Mena Massoud ("Aladyn"), Rhys Wakefield ("Detektyw"), Madison Davenport ("Ostre przedmioty"), Gilbert Owuor ("Goliath"), David Dastmalchian ("MacGyver"), Lea DeLaria ("Orange Is The New Black"), Bethany Anne Linde ("Doom Patrol"), W. Earl Brown ("Preacher"), Craig Tate ("Snowfall"), Wavyy Jonez ("Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G."), Shane Callahan ("Outsiders") i Rory Cochrane ("CSI: Miami").

Twórcą serialu jest Josh Corbin, scenarzysta "StartUp" oraz "Quantum Break".

Premiera Reprisal w USA 6 grudnia na Hulu

REKLAMA